#2014-04-14 03:50:18 

przemyślid

Użytkownik

Cześć. Mam dla Was taką trochę niespotykaną jak na tę stronę sprawę. I trochę personalną. Ale już serio nie wiem do kogo się zwrócić o poradę. Moja relacja z żoną ostatnio ma słabszy okres, w sumie już tylko mieszkamy w tym samym miejscu i wydaje mi się, że nasze problemy rozpoczynają się w sypialni. W łóżku już praktycznie nic nie działa. Jakiś czas temu wpadła mi w ręce ulotka ze sloganem: pompka powiększająca i pomyślałem czy to nie mogłoby być wyjście z naszych trudności. A Wy co uważacie?
#2014-04-14 05:45:37 

Saffieldite

Użytkownik

Chłopak z którym obecnie chodzę musi w końcu powiększyć penisa gdyż faceci z którymi współżyłam dawniej posiadali znacznie większe członki. To jaki jest wacek ma znaczny wpływ na to czy osoba będąca z tym kimś w związku będzie osiągać orgazmy czy nie. Mój mężczyzna sporo zarabia i to jest jego zaleta lecz pożycie intymne również jest dla mnie czymś bardzo ważnym. Od długiego czasu przyjmuję tabletki antykoncepcyjne wiec mogę inicjować zbliżenia w zasadzie zawsze gdy tylko najdzie mnie ochota. Koleżanka której chłopak już powiększał swojego fiutka, radzi mi żebym wstukała w wyszukiwarkę hasło: zwiększenie penisa i tym sposobem szukała ekstanderów oraz innego typu rozwiązań.
#2014-04-14 06:38:38 

Aegialeus-586

Użytkownik

Jakiś czas temu borykałem się z kwestiami, które bez wchodzenia w szczegóły dałoby się opowiedzieć tak, że byłem się wyzuty z pewności siebie w tematach łóżkowych. Nie miałem pojęcia, czy zadowalam moją partnerkę w takim zakresie, na jaki na to zasługiwała. Tworzyło to w naszym małżeństwie kłopoty natury nie wyłącznie łóżkowej. Nie tylko ja, ale i ona czuła frustrację, jaką odreagowywaliśmy na sobie wzajemnie. I tego rodzaju sytuacja istniała dopóki nie otrzymałem na adres e-mail maila z marki Powiększanie Sklep z sugestiami na temat jak powiększyć penisa. Spróbowałem przetestować kilka spośród ich oferty i w stosunkowo szybkim czasie od zamówienia ujrzałem poprawę. No i nasze małżeństwo także poczuło zmianę na korzyść.
#2014-04-14 08:40:35 

cordyllia

Użytkownik

Już od paru miesięcy dumam nad tym czy mój mężczyzna powinien zwiększyć rozmiar swojego penisa i doszłam do wniosku że tak. W sypialni istotna jest satysfakcja obu stron. Nie może być tak że faceta ogromnie kręci spółkowanie z określoną przedstawicielką płci pięknej a kobieta odczuwa niewielką satysfakcję. powiększanie członka to nic skomplikowanego, wcale nie trzeba zgłaszać się z tym do chirurga, wystarczy przeprowadzić w Internecie należyte zakupy.
#2014-04-14 10:39:17 

Arnarra

Użytkownik

Ubóstwiam mojego faceta za to, że ma dobry charakter. No ale tak sie składa że mój mężczyzna ma również pewne słabe strony. Chociaż ma interesujące rysy twarzy i fantastyczną sylwetkę, ma niestety małego penisa. Jego fiutek jest tak niewielki, że prawie parsknęłam śmiechem jak pierwszy raz go zobaczyłam. Obowiązkowo muszę go nakłonić aby kupił nowoczesny ekstander, to może w końcu będę mogła odpuścić sobie udawanie orgazmów. Zamieściłam juz w wyszukiwarce określenie: pompki do penisa lecz sądzę że zastosowanie nowoczesnego ekstandera to bardziej korzystne rozwiązanie. Zapewne mój facet sie zdenerwuje jak sie dowie co ja sądzę o jego wacku ale i tak mam nadzieję że uda mi sie go namówić do przeprowadzenia powiększania.
#2014-04-14 11:16:04 

Nephren-Ka

Użytkownik

Bardzo często wchodzę na fora internetowe i zawsze jestem zadowolony z omawianych tutaj tematów. Jednak w tym niewiele mogę powiedzieć, bo nie mam problemów z kochaniem się i moja kobieta nie skarży się na mojego penisa. Jakoś mnie to nie interesuje. Jednak muszę powiedzieć, że teraz stało się bardzo popularne naturalne przedłużanie penisów. Przedwczoraj nawet odnalazłem w Internecie witrynę internetową, na której była bardzo ciekawa zakładka powiekszanie.sklep.pl/tabletki.php Polecają tam fajne sposoby na zwiększanie penisa. Kto to wie?! Może z czasem skorzystam.
#2014-04-14 13:18:18 

Brandon

Użytkownik

Pojawiające się u mnie kłopoty w życiu seksualnym ustąpiły jak ręką odjął w chwili, gdy sprawdziłem bardziej szczegółowo jedną z reklam, którą otrzymałem na swoją skrzynkę pocztową. Była nią informacja od firmy powiekszanie.sklep.pl. Już uprzednio otrzymywałem wiele tego rodzaju wiadomości, ale teraz wreszcie powiedziałem sobie, że zaryzykuję. Co jakiś czas mogę coś w moim pożyciu seksualnym ulepszyć. I rzeczywiście, sugerowane przez nich sposoby były bardzo dobre już po dość krótkim okresie korzystania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015