#2014-11-04 08:14:31 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Witajcie! Do choinki jeszcze daleko. Ale ja rozpoczynam rozmyślać o upominkach dla bliskich. Zastanawiam się co mogłabym dać swojemu facetowi. Wczoraj rozmyślałam, że polo Ralph Lauren to będzie pomysł. Na dodatek wymyśliłam, że także zakupię jemu oryginalne spodnie męskie Wrangler. Cały czas myślę. Jakiego rodzaju spodnie najlepiej podarować chłopakowi na choinkę?
#2014-11-04 08:38:40 

Saffieldite

Użytkownik

Uważam, że ekstra prezentem pod choinkę będą spodnie, jak także inne ubrania. Jest to prezent na długi czas. Ja jednak jeszcze w tym roku nie myślałam co podaruję mojemu ukochanemu, ale na szczęście dałam radę odnaleźć taki sklep, w którym już mój upominek wzięłam. Otóż niedawno przeglądałam różnorodne sklepy z ciuchami i pod hasłami lee sklep internetowy wpadłam na pewną stronę sieciową, która okazała się być własnością sklepu Royal Shop. Wpierw nie planowałam brania już prezentu dla Dominika, ale tak mi przypadły do gustu ich promocyjne, że wzięłam. Jeżeli szukacie upominku na jakąś okazję dla swojego faceta, to zajrzyjcie do tego sklepu. Polecam z czystym sumieniem!
#2014-11-04 10:52:32 

pystynna_Nel

Użytkownik

Obecnie powstało multum dobrych pomysłów na podarek dla narzeczonego. Ale ja się w tym nie orientuje, bo ja za bardzo nie mam komu takich upominków dawać, ale za to moja koleżanka kupowała prezent dla chłopaka. Wzięła chyba Ralph Lauren sweter. Przepraszam, ale ja Wam nie doradzę. Musicie poradzić sobie sami. Powodzenia życzę. Ciao!
#2014-11-04 11:14:34 

Arnarra

Użytkownik

Od pewnego dnia nic się tu nie kręci. Nie każda osoba zna się dobrze na upominkach pod choinkę dla chłopaków. Słyszałam, że moja sąsiadka gadała, że znalazła niedawno pewną stronę internetową, na której zamówiła spodnie Pierre Cardin. Ale mnie to nie fascynuje zbytnio. Posiadam lepsze tematy do gadki.
#2014-11-04 12:23:38 

Aegialeus-586

Użytkownik

Pogawędka na temat sposobów na podarek dla narzeczonego na święta jest bombowa. Nawet kilka dni temu sama rozważałam nad wzięciem takich ciuchów jak koszula Tommy Hilfiger. To dobry pomysł na prezent pod choinkę. Pomyślę jeszcze. Znalazłam nieco fajnych ofert, ale muszę dobrze to przeczytać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015