#2014-11-13 05:25:23 

Brandon

Użytkownik

Hej! Otrzymałem zadanie z gminy, że trzeba zrobić badania żywności. W sieci pod hasłami prtr znalazłem parę ofert, ale nie mam pojęcia czy to jest to. Dodatkowo będą kontrolowane przeróżne rzeczy, czy są zgodne ze środowiskiem. Obawiam się, że u mnie będzie kulała akustyka. No właśnie czy akustyka pomieszczeń jest taka istotna?
#2014-11-13 06:59:17 

Nephren-Ka

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem akustyka pomieszczeń jest ważna. W ogóle przeróżne badania wody itp. też mają olbrzymie znaczenie. Za pomocą tego mamy sposobność zdobyć wiadomości czy przez naszą działalność nie szkodzimy środowisku. Niedawno chciałem w swoim gospodarstwie zrobić analizę pomiaru hałasu. Chciałem być pewnym, że moje zwierzaki nie będą chorowały. Więc w sieci znalazłem pewną witrynę online, która była własnością spółki SGS. To z pomocą jej miałem wszelakie badania w bezkonkurencyjnej cenie. Powiem, że byłem usatysfakcjonowany z ich fachowości. Wyniki były bardzo dobre. Jeśli ktoś poszukuje firmy robiącej rozmaite badania, to polecam przedsiębiorstwo SGS!
#2014-11-13 09:27:53 

pystynna_Nel

Użytkownik

Chcę troszeczkę rozluźnić. Zalogowałam się na forum internetowe, a tu tak dziwnie. Gdy mój partner miał jakieś zlecenie to wpierw upewnił się czy wszystko gra. Tak więc zrobił dokładne badania międzylaboratoryjne. Myślę, że sprawa załatwiona. Nie pojmuję całego tego zamieszania. Uciekam stąd. Pa!
#2014-11-13 11:59:06 

Retronomicon

Użytkownik

Akustyka wnętrz jest ważna. Jednakże to mnie nie fascynuje, bo ja znalazłem odpowiednie rzeczy. Jednak niedawno obiło mi się o uszy, że mój sąsiad wspominał, że w ostatnim czasie u siebie w firmie robił profesjonalne badanie mikrobiologiczne żywności. Czemu nie, ale na obecną chwilę nie mam czasu. Dlatego nie podpowiem Wam. Pozdrawiam!
#2014-11-13 13:08:05 

przemyślid

Użytkownik

Nie raz myślałem, czy dobra akustyka w pomieszczeniu jest aż tak ważna. Przedwczoraj czytałem artykuł zatytułowany badanie mikrobiologiczne. Muszę przyznać, że mam coraz większą ochotę wypróbować to. Bardzo zależy mi, aby moja spółka żyła w symbiozie z naturą. Aczkolwiek muszę to dobrze przemyśleć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015