#2014-11-20 04:22:29 

Brandon

Użytkownik

Hej, jestem miłośnikiem piękna. Interesuję się sztuką, literaturą ale także pięknem naturalnym czyli przepięknymi lasami, krajobrazami, łąkami a także ogrodami. Pisze tu do was, bo chciałbym dowiedzieć się jakie wy macie ogrody za oknem. Ja chce stworzyć swój ale zbieram informacje. Mam w głowie pewien projekt, ale chcę go udoskonalić o wasze opinie.
#2014-11-20 05:23:29 

pystynna_Nel

Użytkownik

Jeśli chcesz mieć przepiękny ogród to zainwestuj w firmę, która Ci go założy. Wpisz w bing: projektowanie ogrodów Poznań i na pewno natrafisz na firmę, która spełni Twoje oczekiwania. Pozdrawiam :)
#2014-11-20 05:37:06 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Hej, podzielam zainteresowania kolegi. Też czasem jak mam czas idę do parku nieopodal mojego miasteczka rozsiadam się na dużym kamieniu i czytając Tołstoja słucham jak ptaszki ćwierkają i jak wiatr muska liście drzew. Coś pięknego :)
#2014-11-20 06:22:50 

przemyślid

Użytkownik

Cześć. Słuchaj ja pracując w firmie architektonicznej, która zresztą zajmowała się projektowaniem także ogrodów, widziałem wiele projektów ogrodów. Mogę Ci na priv podpowiedzieć co nieco. A interesują Cię projekty dużych ogrodów czy raczej małych? Służę radą jakby co.
#2014-11-20 08:31:56 

cordyllia

Użytkownik

Na pewno w Twoim ogrodzie powinna znaleźć się ławeczka, byś mógł siedzieć sobie i podziwiać piękno. Jestem pod wrażeniem, że ludzie tak szczerze na forach piszą o swoich zainteresowaniach. Więc może i ja się wypowiem. Ja bardzo lubię konie. Patrzę na nie jak na jakieś bóstwa. Po prostu je kocham !!!!!!!!!!!!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015