#2014-12-01 02:12:44 

Retronomicon

Użytkownik

Siema, idiotyczna sprawa, bo na jesieni mi się przybrało, a aparycja ma znaczenie. Kojarzycie jakieś ćwiczenia w domu ? Chyba że wypadałoby z miejsca chapsnąć za Google i wstukać instruktor fitness Szczecin? Co byście radzili?

#2014-12-01 03:42:29 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Gdy szukałam na swoje potrzeby dobrego instruktora fitness z Poznania, z poręką przybyła znajoma, która swego czasu czerpała z takich dogodności. Gimnastykuję się od 2 miesięcy i efekty są pozytywne :) Jednak na ogół sama także chadzam na spacery regularnie a przede wszystkim trenuję czaszkę sudoku :)

#2014-12-01 05:22:45 

przemyślid

Użytkownik

Zawierzając serwisowi trenerland.pl namierzyłem jakiś czas temu instruktora pływania dla latorośli. Od lat pragnęła opanować sztukę pływacką, a ”stary” za cholerę nie ma wolnej chwili, żeby pójść z nią popływać. Lecz wtorku słotnego kumpel podesłał mi link kurs trenera personalnego, który przerzucał od razu na wspomnianą stronkę. Wpisałem naszą miejscówkę, wybraną dyscyplinę i wyświetliło mi parę propozycji, stąd mogłem zanalizować sobie portfolia przed pierwszym kontaktem :)
#2014-12-01 07:41:08 

cordyllia

Użytkownik

Żona bardzo chce się zapisać na fitness, ale tłukę co rusz, żeby lepiej poszukała propozycji ćwiczeń mieszkalnych, czyli instruktor ambulatoryjny. Podesłałem jej wieczorem na gmaila odnośnik najlepszy instruktor fitness w Katowicach. Chwilowo brak reakcji :>
#2014-12-01 09:47:24 

pystynna_Nel

Użytkownik

Fajnie, fajnie :) Ktoś czcigodny wrzucił tu famę, co by wklepać w Yahoo personalny trener crossfit Wrocław - tak postąpiłam i wkombinowałam faceta. Jestem umówiona na poniedziałek. Czas pokaże, co się wydarzy :) Do przeczytacza! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015