#2015-01-12 04:20:24 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Witam. Piszę tu, gdyż chciałabym się dowiedzieć, co potrzebuje zrobić, żeby sprzedać lokal mieszkalny? Nie wiem, od czego zacząć. Widziałam artykuły w temacie wycena nieruchomosci, lecz zbytnio mi to nie ułatwiło sprawy. Z kolei natknęłam się na wpisy w temacie mienie zabużańskie odszkodowania, nawet mnie to zaciekawiło.... Oczekuje na Wasze wpisy!
#2015-01-12 04:45:06 

Nephren-Ka

Użytkownik

Gdy się sprzedaje swój dom, według mnie konieczni są doświadczeni rzeczoznawcy majątkowi. Niewątpliwie oni odpowiednio określą wartość domu. Mi tak doradził mój kumpel, który ostatnio sprzedawał dom. Ja lada moment też to zrobię.
#2015-01-12 07:22:06 

Saffieldite

Użytkownik

Myślę, iż dobry związek jest wówczas, jak posiada się inne zainteresowania. Np. ja uwielbiam rzeźbić i pasjonuje się muzyką. Natomiast mój chłopak pasjonuje się finansami i tematy typu opłacalny operat szacunkowy żadnych tajemnic dla niego nie przedstawiają. Chociaż moja przyjaciółka myśli, iż powinno być odwrotnie, że istotne są wspólne pasje.
#2015-01-12 07:31:46 

pystynna_Nel

Użytkownik

Gdy miesiąc temu chciałam sprzedać mieszkanie, własnoręcznie sprawdzałam sieć pod kątem haseł operat oraz podobnych, ponieważ zamierzałam w profesjonalny sposób podejść do tematu. Jednak okazało się, iż nie jest to tak proste, jak mi się wydawało. Na szczęście wtedy, przez przypadek, przyjaciel wspomniał mi o interesującym rozwiązaniu, z którego skorzystał jego brat, gdy chciał sprzedać dom. Czerpał on bowiem z opcji jakie proponuje Ewycena.pl, gdzie można odszukać na przykład fachowych rzeczoznawców. Także skorzystałam z tej platformy i jestem w 100% zadowolona! Sprawdźcie sami ten serwis !
#2015-01-12 08:41:44 

Brandon

Użytkownik

Bardzo lubię oglądać seriale kryminalne! Całe dnie mógłbym spędzać przed ekranem oraz oglądać niesamowite przygody, o których ja – zwykły, ale solidny biegły sądowy mam okazję jedynie pomarzyć. Chociaż jeśli się zastanowię głębiej, to nie mam pojęcia czy pragnąłbym by codziennie doświadczać tak sporo wrażeń. Bezpieczniej jest raczej przeżywać to z obszaru sofy w dużym pokoju.
#2015-01-12 09:56:39 

cordyllia

Użytkownik

Bardzo dziękuję za powyższe komentarze. Niektóre sprawy o których się wypowiadacie były dla mnie nieznane, więc fajnie, że teraz już wiem więcej w tym zagadnieniu. Zobaczę dzisiaj co w temacie prac, jakie świadczy profesjonalny biegły sądowy otrzymać mogę w okolicy. Sprzedaż mieszkania to nie jest łatwa sprawa, lecz myślę, iż się uda! Pozdrawiam – hej!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015