#2015-02-24 08:58:34 

Retronomicon

Użytkownik

Heja! Przedstawię taką sprawę: na dniach bosu ekspediuje mnie z misją do braci moskali i zdałaby się wiza do rosji turystyczna. Ma jakiś forumowicz pomysł, jakim sposobem to ogarnąć? Piszcie migiem, bo rzecz stricte ”gwałtowna”!
#2015-02-24 10:52:23 

przemyślid

Użytkownik

Moim zdaniem szybka wiza to tylko z supportem, bo tradycyjnie to będzie się wlec całe eony. Kumpeka organizowała pozwolonko na przejażdżkę do Honk-Kongu i minęło 1,5 kwartału, nim udało jej się wszystko doformalizować. Dlatego nie kombinujcie bez wsparcia!
#2015-02-24 11:15:10 

Saffieldite

Użytkownik

Drogi kuzyn dostał na mieście ulotkę: wiza rosja i generalnie tak usłyszałam, że na wyjazd do ”wschodnich przyjaciół” trzeba załatwiać wizę… Dziwne, ale za diabła o takim wymogu nie główkowałam. Cudowna niewinność intelektualna…
#2015-02-24 11:43:27 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

W lipcu wykombinowałam przejechać się z małżonkiem do Rosji. Skąd ten pomysł? Ponieważ z tamtych terenów przybyła moja familia. Kiedy omawialiśmy zagadnienia proceduralne, przypadkiem napotkaliśmy na propozycję spółki Visarussia, która niemało wyręcza klientów zafascynowanych wschodnimi rejonami. Przekonaliśmy się, że zorganizowanie wizy turystycznej nie będzie bynajmniej takie problematyczne, jak sądziłam ;) W wakacje najprawdopodobniej pojedziemy do St. Petersburga :)
#2015-02-24 12:01:59 

Arnarra

Użytkownik

Istotnie, po wrzuceniu w explorera tekstu wiza indie uzyskałam remedium na dowolne bolączki. Konkretne forum, bo nie ma tu spamerów lub dowcipnisiów, a przoduje tematyczność. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015