#2014-04-22 03:50:40 

Retronomicon

Użytkownik

Narkomania to przypuszczalnie najgorszy nałóg. Trudno mi o tym wspominać, jednakże miałem kłopoty z narkotykami. Cieszę się, że trafiłem do renomowanej Kliniki Terapeutycznej OAZA. Tutaj przywrócili mnie do życia. Zalecam ich stronę www taką jak ta osrodek-oaza.pl/leczenie Fachowcy tutaj zatrudnieni charakteryzują się dużym kwalifikacjami. Klinika prócz terapii w grupach proponuje także terapie indywidualne. Tam poznałem także ludzi mających kłopoty podobne do moich. Sporo atrakcją były ćwiczenia na basenie i na siłowni. Tam zupełnie się nie nudziłem, ponieważ mój czas był doskonale zaplanowany. 
#2014-04-22 04:59:50 

Saffieldite

Użytkownik

Ja wiele musiałam się natrudzić zanim wyszłam z uzależnienia od alkoholu, uważam, że to najtrudniejsze uzależnienie. W sieci są ciekawe dane na ten temat, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowo kluczowe: leczenie alkoholika. Cieszę się, że z tego udało mi się wyjść. Obecnie mogę cieszyć się każdym dniem i mam mnóstwo czasu, by rozwijać swoje hobby. Kocham chodzić po terenach górskich, sprawia mi to ogromną radość. 
#2014-04-22 07:25:24 

Brandon

Użytkownik

Ciężko jest wyjść z seksoholizmu, na pewno to najgorsze uzależnienie. Głupio mi o tym pisać, lecz miałem z tym kłopot. Poznawałem wiele dziewczyn w necie na niezobowiązujące spotkania. Dopiero, kiedy specjalista uświadomił mi, że to seksoholizm, musiałem cokolwiek z tym uczynić. Aktualnie jestem w trakcie terapii. Sądzę, że dam sobie radę z tym wstydliwym uzależnieniem i poczuję się nareszcie wolny! 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015