#2015-05-19 06:11:23 

Retronomicon

Użytkownik

Istnieje mnóstwo pomysłów na zagospodarowanie działek. Jedni pożytkują je jako „schowki”, wznosząc tam różne min-schowki inni jako poletko do relaksu. Ja zaliczam się do drugiego grona. Ostatnimi czasy z małżonką zakupiliśmy małą działkę na peryferiach Poznania. Pomieszkujemy w wieżowcu, toteż wymyśliliśmy, że ogródek będzie ciekawą rzeczą. Zacząłem wypatrywać spółki, która go zrobi. Starczyło, że w Yahoo wystukałem wyrażenia pielęgnacja zieleni Poznań i takim sposobem znalazłem super firmę. Dodatkowo wyszło, że oferuje ona drenaż warstw nieprzepuszczalnych w Poznaniu. Byłem zachwycony. :P
#2015-05-19 06:51:19 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Z pewnością powinno się zaaranżować sobie ogród. Niedawno czytałam ciekawy artykuł tj.: kompleksowa pielęgnacja ogrodów w Poznaniu. Tam znajdowało się bez liku użytecznych rozwiązań jak troszczyć się o ogród. Moim zdaniem ogród to znakomita sprawa, głównie dla dzieci. Wówczas mają wiele miejsca do odpoczynku. Niekiedy na działce pojawia się nadmiar wody, wtenczas potrzebny jest drenaż. Swego czasu moja koleżanka sprezentowała mi broszurę, na której widniał napis: drenaże opaskowe. Ja być może będę musiała zrobić drenaż.
#2015-05-19 07:17:22 

cordyllia

Użytkownik

Ja dawniej posadziłam na mojej działce przeróżne drzewa. Obecnie jest ich wiele. Według mnie trzeba inwestować w atrakcyjną zieleń, gdyż wtedy posiada się należyte miejsce do odpoczynku. Swego czasu zleciłam ponadto wykonanie fachowej analizy, czy drzewa z pewnością są zdrowe. Ofertę spółki, która to przeprowadziła znalazłam w Internecie. Tam był zamieszczony baner, na którym był opublikowany napis: ekspertyza dendrologiczna poznań. Więcej informacji powinno się znaleźć w sieci. Aktualnie mam pewność, że moje modrzewie niewątpliwie są zdrowe.
#2015-05-19 09:36:50 

Arnarra

Użytkownik

Modną rzeczą stały się unikatowe ogrody. Niedawno odwiedziłam moją przyjaciółkę, która zużytkowała swój kawałek betonu na ogród. Spytałam ją jakim sposobem to zrobiła. Wspomniała, że dostała na ulicy kolorową ulotkę o nazwie ogród japoński Poznań i takim sposobem załatwiła sobie ogród. Byłam ciekawa czy ta firma także wykonuje oryginalne projekty ogrodów przydomowych w Poznaniu. Okazało się, że tak. Od ręki do nich zatelefonowałam. Zawsze śniłam o ładnym ogrodzie. Nadmienię, że moje podwórko po miesiącu wyglądało ładnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015