#2015-08-24 04:26:55 

cordyllia

Użytkownik

Siemka, potrzebuję Waszej pomocy, poszukuję organicznych kosmetyków i preparatów. Miałyście już okazję spróbować odmładzającego kolagenu w tabletkach albo czy jest Wam znajomy kolagen platinum ? Doradźcie coś proszę!
#2015-08-24 06:28:39 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Pozwolę sobie coś rzec, ponieważ dla mnie tabletki z kolagenem to wspaniały wyrób współczesności. W sieci odnajdziesz mnóstwo informacji dotyczących kapsułek zawierających kolagen i na temat innych produktów z kolagenem, a musisz jedynie wstukać w sieci frazę taką jak chociażby „krem z kolagenem naturalny sklep”. Gorąco namawiam do stosowania różnych produktów zawierających kolagen.
#2015-08-24 08:47:11 

Nephren-Ka

Użytkownik

Ja nie jestem kobietą, lecz mogę się wypowiedzieć, iż moja kobieta preferuje taki żel co to się nazywa kolagen graphite. Słyszałem, iż używa się go do pielęgnowania stwardniałej skóry. Jeśli chodzi o inne produkty z kolagenem, to przepraszam, ale tu mam po prostu za mało wiadomości, dlatego musisz znaleźć więcej informacji online.
#2015-08-24 10:03:22 

pystynna_Nel

Użytkownik

Dziewuszki używajcie kremów z dużą dozą kolagenu, na przykład hipoalergicznego kolagenu naturalnego platinum, a to dlatego, iż kolagen ma wyjątkowe cechy regenerujące. Ja w ostatnim czasie zaopatrzyłam się w kolagen naturalny silver, to znaczy preparat, który jest stosowany do pielęgnacji wszystkich partii ciała, a zastanawiam się też nad nabyciem kolagenu graphite zmiękczającego włosy.
#2015-08-24 10:21:33 

Saffieldite

Użytkownik

Dziękuję za fajne rekomendacje! Zerknę sobie zaraz na odpowiednią stronkę internetową i oglądnę wszelakie kremy zawierające kolagen, chociaż w szczególności sprawdzę tubki z regenerującym kolagenem naturalnym colway po obniżce.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015