#2015-10-07 01:51:27 

Nephren-Ka

Użytkownik

Cześć! :) Zastanawiają mnie od jakiegoś czasu zaawansowane technologie. Czytając o różnych nowinkach technicznych, znalazłem interesującą domenę. Zgłębiłem temat i powinienem przyznać, że jestem pod wrażeniem. A zatem model 3d to demonstracja doskonalenia człowieczego umysłu. To też świetna sprawa. A Wy wiecie, co idzie otrzymać za pomocą maszyny drukującej przestrzennej?
#2015-10-07 03:14:20 

Brandon

Użytkownik

Od paru dni używam drukarki w przestrzeni. To świetna historia i duża zabawa. Zaciekawił mnie sposób działania takiego urządzenia. Naprawdę druki 3d to szansa na zrobienie kompletnych obiektów trójwymiarowych. Profesjonalne maszyny 3d obniżają nakłady na powstanie rozmaitych wyrobów i niwelują czas zaplanowany do ich stworzenia. A poza tym trwały wydruk 3d fajnie prezentuje artykuły. To bez mała niesamowita historia! :)
#2015-10-07 05:43:34 

Saffieldite

Użytkownik

Muszę coś wyznać. To kompromitacja, ale ni w ząb nie orientowałam się, co idzie wykreować, używając maszyny drukarskiej przestrzennej. Jednak kliknęłam w wyszukiwarkę druk 3d Śląsk i wygenerowałam dużo interesujących ofert. Okazuje się, iż wytrzymały druk 3d pozwala stworzyć różne przedmioty. To doprawdy ekscytująca dziedzina tworzenia. Co można w ten sposób wykreować? Otóż – dużo. Miniatury architektoniczne, podzespoły do machin, wyroby biżuteryjne, bajery. Oferta jest rzeczywiście kompleksowa.
#2015-10-07 08:23:21 

pystynna_Nel

Użytkownik

Mojego męża zaciekawiło ostatnio, co idzie wygenerować przy użyciu drukarki 3d. Powiadam, iż nie śledziłam wcale wspomnianego zagadnienia. Jakkolwiek profesjonalne projekty 3d do druku biżuterii obrazują skuteczność wykonania. To ciekawa sposobność, by pozyskać nawet podzespoły do wielorakich urządzeń, ale jeszcze precjoza jubilerskie albo wyroby, pomocne w zwyczajnym funkcjonowaniu. Co dodatkowo powinnam opowiedzieć? Na pewno razem z partnerem złapaliśmy bakcyla techniką druku w przestrzeni.
#2015-10-07 10:07:40 

Arnarra

Użytkownik

Nasza rozmowa była wyjątkowo fascynująca. Wiele wniosła do tematu. W tej chwili mam świadomość, co generują sprzęty trójwymiarowe. Poza tym myślałam, iż sprzęty drukujące w 3d są fajne tylko dla facetów, ponieważ inspirują ich te nowoczesne gadżety. Jednak komplementuję otodedykowany model biżuterii w trójwymiarze. Wyłączam się. Cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015