#2015-10-12 07:41:21 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Sądzę, że ważnym elementem procesu nauczania w szkole są szkolne wyprawy, które zarówno uczą, jak również jednoczą ze sobą wycieczkowiczów. Dlatego też, jeśli jest organizowana jakaś wyprawa, bliższa lub dalsza, przeważnie zgłaszam moją córkę na listę chętnych. Uczestniczyła już np. w pięciodniowej wycieczce szkolnej do stolicy Francji, która okazała się dla niej niezapomnianym przeżyciem. A wasze dzieciaki brały udział niedawno w jakiejś interesującej wycieczce szkolnej?
#2015-10-12 08:46:11 

Retronomicon

Użytkownik

W szkole, do której chodzą moi synowie, raczej rzadko są organizowane wycieczki szkolne, lecz jeśli już jakaś ma miejsce, to jest bardzo interesująca. Tegoroczna propozycja dla całej podstawówki to wycieczki do Paryża. Nie będzie to niewielkie przedsięwzięcie, ale dyrektorka zapewnia, iż wybrała rzeczywiście interesującą propozycję. Organizatorem wycieczki będzie najprawdopodobniej Biuro Podróży Wycieczkownia, oferujące m.in. pobyt w Disneylandzie, co na pewno okaże się niemałą gratką dla dzieciaków.
#2015-10-12 10:09:18 

Saffieldite

Użytkownik

Moje dzieci często wyjeżdżają na ciekawe wyprawy szkolne, a zawdzięczają to swoim nauczycielom, którzy korzystają z propozycji dobrych agencji turystycznych. Są takie biura, które są wyspecjalizowane w organizowaniu wypraw dla grup młodzieży i które dbają o to, by zapewnić młodym ludziom atrakcje dopasowane do ich potrzeb. Aby znaleźć takie biuro, warto wpisać w Google wyrażenie biuro podróży wycieczki szkolne niedrogo. Moje dzieci dobrze wspominają zieloną szkołę, kiedy to spędzały wiele godzin na spacerach i podziwiały tamtejsze zabytki, a także plenery.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015