#2015-10-26 03:54:53 

pystynna_Nel

Użytkownik

Cześć! Moja babcia jest bardzo chora, więc zamierzam przeprowadzić w mieszkaniu remont, który umożliwi jej przemieszczanie się bez poważniejszych problemów. Myślę, na które udogodnienia powinnam się zdecydować. Uważacie, że podnośnik transportowy pacjenta okaże się rozsądnym rozwiązaniem czy powinnam wybrać inne patenty?
#2015-10-26 05:49:14 

Saffieldite

Użytkownik

Mam 28 lat i żyję w Poznaniu. Jestem zatrudniona jako opiekunka prywatnie, w domach. Opiekuję się osobami starszymi a także po niepełnosprawnymi. Jestem małą kobietą. Z autopsji wiem, że przenoszenie osób z wanny jest ciężkie. Chciałabym zasugerować właścicielom mieszkania, gdzie pracuję zamontowanie jakiegoś sprzętu. Myślę, że wodoszczelny podnośnik transportowo-kąpielowy byłby najlepszy. W związku z tym moglibyście zarekomendować jakąś firmę oferującą taki sprzęt? A nuż posiadacie jakieś propozycje, jaki sprzęt jeszcze można zainstalować w domu, gdzie przebywa osoba niepełnosprawna?
#2015-10-26 07:39:37 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Powinnam przystosować dom, bo niedługo osiądzie tam mój niesprawny ruchowo braciszek. Przeszukuję fora tematyczne, by zlokalizować dobre rozwiązanie. Funkcjonalne koncepty widziałam na wysoko pozycjonowanej stronie online maza-med.pl/category/likwidacja-barier/podnosniki-kapielowe/ gdzie omówiono wielorakie mechanizmy pozycjonowane do rehabilitacji. Eksponowano tam podnośnik dla niepełnosprawnych jako mechanizm upraszczający niepełnosprawnym zmianę lokalizacji. Powinnam jeszcze dowiedzieć się od sąsiadów, jak oni przystosowali ich lokale mieszkalne, aby uprościć bytowanie chorującym bliskim.
#2015-10-26 10:38:09 

cordyllia

Użytkownik

Dziękuję za udostępnione porady. Zdecydowałam się na kilka elementów, między innymi sprzęt rehabilitacyjny i podnośnik transportowy. Mam nadzieję, że przez to masa barier zostanie pokonanych, a codzienne życie będzie znacznie prostsze. Baj!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015