#2015-11-16 03:20:17 

Retronomicon

Użytkownik

Witajcie! W jakim miejscu się relaksowaliście na wczasach w tym roku? Ja korzystałam z wariantu: wycieczki portugalia. Bardzo lubię zwiedzać świat. Teraz moim marzeniem jest znalezienie reklamy typu niedroga wycieczka do Indii. Może znacie jakieś pewne biura podróży, które mają fajne propozycje w atrakcyjnej cenie? :)
#2015-11-16 05:51:14 

przemyślid

Użytkownik

Wczasy to mój ulubiony czas każdego lata :) Jeżdżenie zapewnia mi ogrom frajdy :D Dlatego też próbuję wyjeżdżać często poza Polskę. Tego roku zdecydowałem się na na dwutygodniową wycieczkę do Indonezji i chcę powiedzieć, że było rzeczywiście odlotowo :) Aczkolwiek brałem pod uwagę dodatkowo cuś typu indie wycieczka, albowiem pragnąłem odwiedzić Tadż Mahal i Kalkutę. Być może, w przyszłości i tam wyruszę. Minione kanikuły udowodniły mi, iż ważne będzie, coby ruszyć z sensownym tour operatorem, bo najważniejszy w mojej opinii jest pilot i interesujący program podróży. A w tym roku w taki sposób dokładnie prezentowały się moje wczasy :)
#2015-11-16 08:51:02 

pystynna_Nel

Użytkownik

Kierunków ciekawych na urlop istnieje moc - wsio uzależnione jest od Twoich upodobań albo pragnień. Moje doświadczenia z tego lata to " sri lanka wakacje" - od dawna kochałam Daleki Wschód :) Miałam więc szansę ziścić marzenie :) I podpowiem z doświadczenia, że jeśli odnajdzie się profesjonalne biuro podróżne, możemy spodziewać się nawet niewygórowanych cen podróży. Aaa! I dodatkowo udało mi się zakupienie niedrogiej wycieczki do Włoch w takim samym biurze wycieczek i to też była atrakcyjna idea :)
#2015-11-16 10:56:47 

Aegialeus-586

Użytkownik

Ale się rozmarzyliśmy :) To uchylę wam rąbka tajemnicy jeszcze, że moim marzeniem jest również oferta " indie wycieczki". Przed sekundą wpadła mi także do skrzynki mailowej propozycja, aby zabukować objazdową wycieczkę po Japonii. Może skorzystam …:) Bo jeśli nie teraz, to za ile lat będę podróżować? Dziękuję za to, że wrzuciliście info o swoich urlopach. Fascynujące :) Hejka! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015