#2015-12-15 22:51:16 

pystynna_Nel

Użytkownik

Cześć. Co tam u was? Jakieś nowości, z góry przepraszam, że tak długo nie zaglądałam, ale tyle się działo, że nie miałam kiedy, a dziś chętnie poklikam. Może pogadamy sobie o naszych pierwszych pracach, jakie były, co robiliście i w ogóle? Puszcie.
#2015-12-16 01:10:03 

Saffieldite

Użytkownik

No hello kochana, mnie tez dawno tutaj nie było, ale super, że dziś się zgadałyśmy. Mówisz, żeby pogadać o pierwszych pracy, w sumie czemu nie :) Ja zahaczyłam się na pierwszym roku w klubie i byłam kelnerką, nic ciekawego, wiadomo, jak to jest. Mnóstwo roboty, a jak ludzie zaszaleją, to się zaczyna, ale nie było źle.
#2015-12-16 01:59:18 

Nephren-Ka

Użytkownik

A długo tak pracowałaś? Ja z kolei byłem barmanem i dobrze to wspominam, napiewki niezłe, ludzie w pracy tez dawali radę, wiec jak na początek całkiem spoko. Wiadomo, że od czegoś trzeba zacząć, nikt od razu kasiory nie robi. Marudzą, ze nie masz doświadczenia itd.
#2015-12-16 02:51:45 

pystynna_Nel

Użytkownik

No to stnadard. Chyba każdy to przerabiał. Ja tez dorabiałam jako kelnerka, ale pierwsza moja praca to był sklep osiedlowy, pani potrzebowałą kogoś do sprzedaży truskawek. Sząłu nie było, ale tak jak mówicie, od czegoś trzeba zacząć. W sumie wspominam to całkiem nieźle, mogło być gorzej. Wiadomo, że to czysta sezonówka, ale i tak dałam radę.
#2015-12-16 03:09:19 

Retronomicon

Użytkownik

No raczej, a jaka jest filozofia w sprzedaży truskawek? :) Ja podobnie jak reszta – kelner, potem barman, całe studia tak przebujałem.
#2015-12-16 04:14:53 

Saffieldite

Użytkownik

No ja tylko jeden rok. Potem się przebranżowiłam, razem z kumpelami załapałyśmy się do pracy jako profesjonalne hostessy w Poznaniu, a agencja, z którą współpracowałyśmy dawała nam potem rozmaite zlecenia na bankiety i evemty handlowe.
#2015-12-16 06:13:14 

przemyślid

Użytkownik

No hej wam. Ja z kolei załapałem się na magazyn, facet stwierdził, że jestem młdoy i silny i to wystarczy, reszty jakoś się nauczę. Było, co robic, ale płacił całkiem nieźle i faktycznie to przepracowałem u niego dwa lata. Ludzie byli całkiem spoko, więc tym bardziej.
#2015-12-16 08:40:20 

pystynna_Nel

Użytkownik

No widzę, że każdy inaczej. Ale w sumie ładna dziewczyna ma łatwiej, zwłaszcza w takiej Pyrlandii, bo zawsze moze pracować jako hostessa na targach, a wiadomo, że jak jest naprawdę urodziwa i wygadana, to znajdzie się w każdej sytuacji i napędzi klientów.
#2015-12-16 11:05:03 

Saffieldite

Użytkownik

No tak :) Cos w tym jest.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015