#2015-12-17 22:43:21 

Brandon

Użytkownik

Witam! Mam dość wstydliwy problem. Mianowicie zbyt szybko konczę stosunek i nie mam pomysłu co mógłbym z tym zrobić. Zastanawiam się, w jaki sposób przedłuzyc stosunek bez dodatkowych wspomagaczy, ale obawiam się, że bez nich się nie obejdzie. Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami w tej kwestii?
#2015-12-18 00:04:07 

Nephren-Ka

Użytkownik

Miałem podobny problem w młodości, ale wraz z wiekiem i rosnącym doświadczeniem udało mi się zapanować nad pożądaniem. Jeśli jesteś młody nie powinieneś się martwić, gdyż jest to naturalna sytuacja.
#2015-12-18 02:47:57 

Brandon

Użytkownik

Co prawda stary nie jestem, ale mam już dosć bogate doświadczenie seksualne, więc obawiam się, że problem jest nieco poważniejszy :(
#2015-12-18 03:54:15 

Nephren-Ka

Użytkownik

No to niestety zmienia postać rzeczy. Jeśli mimo doświadczenia opóźnienie momentu wytrysku stanowi problem, proponuję pomyśleć o zadowoleniu swojej kobiety w nieco inny sposób – manualnie lub oralnie. Dluższa gra wstępna powinna okazać się dobrym pomysłem.
#2015-12-18 04:18:18 

pystynna_Nel

Użytkownik

Gra wstępna to jedno, ale po przejściu do konkretów też nie można zbyt szybko konczyć. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie przetestowanie działania specjalnych specyfików. Jest ich naprawdę sporo na rynku, dlatego szybko znajdziesz coś dla siebie.
#2015-12-18 05:50:38 

Brandon

Użytkownik

Masz na myśli tabletki na dłuższy stosunek, które reklamowane są chociażby w telewizji?
#2015-12-18 06:06:14 

pystynna_Nel

Użytkownik

Dokladnie. Jest wiele suplementów diety i tabletek, które mogą przynieść oczekiwane efekty. Jesli obawiasz się, że zniszczysz sobie przez to wątrobę, możesz wybrać żele, spraye czy chusteczki o podobnym działaniu. Suplementy są jednak tworzone na bazie ziół, wiec takie obawy sa zupełnie niepotrzebne.
#2015-12-18 07:02:02 

Retronomicon

Użytkownik

Miałem w życiu dość długotrwałą niedyspozycję i sięgnąłem po suplementy. Ich działanie okazało się naprawdę zadowalające. Poźniej udało mi się zmienić pracę, która była powodem wielu stresów, zbilansować diete i prowadzić bardziej aktywny styl życia i problemy odeszły w niepamięć. Wyluzuj się, postaraj się zapomnieć o problemie, a problem szybko sam się rozwiąże.
#2015-12-18 09:49:40 

Brandon

Użytkownik

Mam nadzieję, ze tak będzie, ale puki co sprawdzę działanie suplementów. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015