#2016-01-11 06:02:56 

pystynna_Nel

Użytkownik

Hej. Sprawa ma się tak: namawiam męża na remont łazienki. Mam w głowie jakąś wizję, ale nie do końca jestem w stanie wyobrazić sobie czy to będzie pasowało i nie wiem też jak mu to wytłumaczyć... wiadomo, przejrzałam milion obrazków na googlach, teraz mam już zupełny mętlik w głowie. Może coś zaproponujecie od siebie, jakąś myśl, styl, dodatek. Wtedy mogłabym się zainspirować, a jak polecicie jakieś strony, to nawet pokazać ukochanemu jak to miałoby wyglądać ;D
#2016-01-11 06:45:22 

Brandon

Użytkownik

Ja ci mogę polecić taką stronę jak e-budujemy, masz tu link do fajnych "innych" płytek łazienkowych e-budujemy.pl/plytki_ceramiczne_tubadzin_maxima,10654k , pewnie już je gdzieś tam widziałaś, ale tu masz jak na dłoni cenę i aranżację ;) uprzedzając pytania tak, umywalki masz tu e-budujemy.pl/umywalki-_postumenty,6134k i baterie tutaj e-budujemy.pl/franke,8428k . Moja żoneczka przy remoncie korzystała z tej strony, wybierała kilka różnych opcji a ja to potem składałem do kupy finansowo i zamawiałem. Myślę, że taki prosty przekaz też trafi do twojego męża.
#2016-01-11 08:18:25 

Retronomicon

Użytkownik

Haha już chciałem ci przesyłać mojego linka, ale wszedłem z ciekawości na tą e-budujemy i chyba nawet lepsze oferty cenowe tu są. Poprzednik może się wypowiedzieć jak było z dostawą? Albo z ewentualną wymianą, jeśli coś jednak się nie spodobało lub nie pasowało?
#2016-01-11 09:56:04 

pystynna_Nel

Użytkownik

Dzięki!!!! Czuje, że czeka mnie bezsenna noc, ale teraz widzę przynajmniej na co się piszę, jeśli mam przedstawić jakieś konkrety ;D Płytki faktycznie ekstra, ale nie wiem czy na wszystkie ściany bym takie chciała ;)
#2016-01-11 10:45:26 

Brandon

Użytkownik

Z dostawą nie było problemów, szybko i sprawnie. Wymiana mi się zdarzyła, ale to ja złe wymiary sobie nakreśliłem, więc okazało się, że mi się bidet nie zmieści tzn nie otworzę drzwi ;) Wiadomo trzeba było odesłać, ale bezproblemowo się to odbyło. Polecam przed zamówieniem sprawdzić z kimś całość, przeliczyć wszytsko, wiadomo, że mogą zdarzyć się pomyłki, a tak zaoszczędzimy sobie nerwów ;)
#2016-01-11 11:16:23 

Aegialeus-586

Użytkownik

Popieram poprzednika, sprawdźcie sobie obliczenia, ja super remontowiczem nie jestem, więc musiałem odsyłać zamówienie :P Całe szczęście z tej pomyłki z żoną się śmialiśmy i nie było awantury :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015