#2014-04-25 06:58:26 

Brandon

Użytkownik

Moim najlepszym zakupem była jakiś czas temu pianka poliuretanowa. Użyłem ją do ocieplenia własnego poddasza. Musiałem tak zrobić, gdyż pragnąłem z poddasza zrobić miejsce mieszkalne. Lada dzień ma przyjść na świat nasza pociecha, i pragniemy mu na poddaszu zrobić pokój, z tej przyczyny ważne jest, by dzidziuś miał ciepło. Doskonale się orientuję, że pianki są nadzwyczaj skuteczne. Mogą się też przyczynić do pomniejszenia kosztów ogrzewania budynku, zatem trzeba je stosować. 
#2014-04-25 07:47:09 

Nephren-Ka

Użytkownik

Do ocieplania w większości wypadków stosuję ergonomiczny natrysk pianki poliuretanowej. Swego czasu mój kupel poprosił mnie, abym mu ocieplił dom, co zrobiłem natychmiast. Z Mariuszem przyjaźnimy się już bardzo długo. Można powiedzieć, że bez mała od kołyski. Wspólnie chodziliśmy do szkoły. No a następnie były wspólne wypady z partnerkami nad morze. 
#2014-04-25 08:23:37 

Retronomicon

Użytkownik

Uważam, że podejmowane tematy na forach są bardzo dobre. Nie raz zastanawiałem się jakie pianki zamówić do ocieplenia swojego domu. Nawet niedawno odnalazłem w Internecie ciekawą stronę internetową, na której oferują izolacje natryskowe. Muszę szczerze powiedzieć, że jestem coraz bardziej skłonny do skorzystania z takich rozwiązań. Jednak jeszcze muszę to dobrze przemyśleć. Spytam mojej partnerki co ona uważa na ten temat. 

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015