#2016-01-25 02:04:08 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Jak w temacie- co myślicie o mapie, zamiast obrazu jako element wystroju wnętrza salonu? Kiedyś zauważyłam coś takiego w jednym z mieszkań klienta i zaskoczyłam się jka fajnie to wygląda. Nie myślicie że to kiczowaty pomysł, czy coś takiego?
#2016-01-25 04:10:35 

Arnarra

Użytkownik

Czemu kiczowaty? Jeśli interesujesz się geografią lub np. lubisz podróżować to super będzie wyglądała taka mapa świata!
#2016-01-25 06:01:12 

triplejump

Użytkownik

Właśnie, jeśli to jakoś łączy się z twoimi zainteresowaniami to dory pomysł, bo tak bez nawiązania to sam nie wiem. Musiałabyś też zadbać o wysoką jakość wydruku, albo kupić w specjalbym sklepie z mapani i jakoś oprawić, żeby nieu wyglądało u ciebie w domu jak w szkolnej sali
#2016-01-25 08:20:45 

Nephren-Ka

Użytkownik

Według mnie świetnie wyglądają całe fototapety z mapą! Znajomy, który właśnie uwielbia podróże ma u siebie i wygląda ekstra, bo jest wykonane estetycznie i super wypełnia przestrzeń. Pomagałem mu w montażu, a kupił to przez portal decorshop.eu/produkty/fototapety/mapa-c35, spójrz sama ile tam jest do wyboru tych map, osobiście polecam takie stylizowane na wykonane na starym pergaminie- cudeńka!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015