#2016-03-11 05:12:14 

Brandon

Użytkownik

Zepsuła mi się lodówka w moim sklepie i musiałem zamnąć go na kilka dni. To znaczy nie cały sklep oczywiście, ale obrót produktami szybkopsującymisię, takimi jak mięso, wędliny i nabiał. Zapakowane hermetycznie sprzedaję z lodówki na zapleczu, która jak najbardziej działa i wszystkie normy są zachowane, ale muszę ten problem jakoś rozwiązać. Szukam miejsca z kompleksowym wyposażeniem sklepów, w którym kupię nowe, zamiast serwisować stare.
#2016-03-11 06:46:46 

mister

Użytkownik

Rozumiem, ze nie chcesz już niespodzianek tego typu. Ja co rpawda nie kupowałem lodówek, ale lady do cukierni w firmie ze strony essystemk.pl i wiem, że robią tam też rzeczy, którymi ty się możesz zaiteresować, więc polecam zajrzeć. Generalnie ja jestem zadowolony z wyboru i znów kupiłbym to samo.
#2016-03-11 09:24:29 

Brandon

Użytkownik

Właśnie o to mi chodziło, żeby sie ładnie prezentowało i zachęcało do zakupu. Poza tym widze, że mają z uchylaną szybą, nie tylko przesuwaną, comi dużo bardziej odpowiada. Stary sklep przejąłem od kogoś innego więc nie miałem za bardzo wpływu na ich wybory wcześniej, ale chyba czas zrobić coś lepszego dla siebie i sklepu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015