#2016-08-04 01:43:28 

Retronomicon

Użytkownik

Cześć. Chcemy się swoją firmą wybrać na jakąś małą imprezkę integracyjna. Mamy na to fundusze specjalne ze składek naszych takich socjalnych. Uzbierało się tego sporo, więc jedziemy. A właściwie to nie jedziemy, bo nie wiemy jeszcze gdzie. Może Wy znacie jakieś miejsca, do których się warto wybrać? Cś fajnego i sprawdzonego?
#2016-08-04 04:30:20 

pystynna_Nel

Użytkownik

Witaj kolego. Ja bym Ci poleciła Hotel Dębowa Góra. Tam się odbywają naprawdę świetne imprezy integracyjne. Wejdź na stronę hoteldebowagora.pl/integracja to od razu będziesz miał tam informacje o tym, jak ta integracja wygląda i jakie atrakcje świetne tam są :D Nie będziecie żałować, jak tam pojedziecie :D
#2016-08-04 05:53:11 

Retronomicon

Użytkownik

No mam nadzieję, że nie będziemy i że te noclegi w Płocku będą naprawdę świetnym przeżyciem dla nas wszystkich. A Ty skąd w ogóle znasz hotel, że tak go polecasz?
#2016-08-04 08:38:36 

pystynna_Nel

Użytkownik

Bo był tam już dwa razy. Pierwszy raz właśnie na integracyjnej imprezie, a drugi pojechałam ze swoim facetem, bo na stronie hoteldebowagora.pl/weekend-we-dwoje-mazowieckie znalazłam właśnie taką świetną ofertę tego wyjazdu na weekend dla dwóch osób i po prostu tam przepadłam, tak było świetnie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015