#2016-08-16 01:29:34 

mister

Użytkownik

Witam. Wydawałoby sie, ze wybor stolika kawowego to wybór prosty, biorąc pod uwage remont calego mieszkania. Prawda okazuje sie inna, no po prostu nie wiem co wybrac :D Salon mam urządzony w stylu raczej nowoczesnym,. Biała skórzana sofa, metalowe nogi, stół szklany, białe skórzane przy nim krzesla... czarna komoda na wysoki połysk.. nie wiem, co teraz ze stolikiem zrobic? Czy biały na wysoki połysk? Czy czarny na wysoki połysk? Matowe ? czy moze szklany? Poradźcie!
#2016-08-16 04:28:54 

sarra

Użytkownik

Witaj ;) komoda, sofa... wszystko jest u Ciebie nowoczesne wiec designerska ława kawowa też taka powinna być, na rynku jest ogromny wybór, nie dziwie sie, ze nie mozesz sie zdecydowac. Na wysoki połysk sa super, swietnie sie prezentuja, ale jest problem z utrzymaniem czystości, jezeli nie przeszkadza Ci to, to wziełam bym na polysk

#2016-08-16 05:37:09 

groźna

Użytkownik

a co powiesz na stoliki kawowe szklane ? Uważam, że są piękne, super prezentują się w nowoczesnych wnętrzach ;)do tego fajnie tez wyglada w tak urzadzonym salonie jakies moderne krzesełko, np z jakims mocnym kolorem ;)

#2016-08-16 08:32:47 

kolorowa

Użytkownik

Zgadzam się mebel w postaci szklanego stolika jest bardzo nowoczesny, bedzie ozdoba salonu;)
#2016-08-16 09:46:29 

mister

Użytkownik

W takim razie kupie szklany, dzieki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015