#2016-08-29 03:30:29 

cordyllia

Użytkownik

Jako kobieta pracująca, dbam o rodzinę jak tylko mogę. Ale chciałam też zadbać o siebie. Czy Wy też od czasu do czasu potrzebujecie wyrwać się na kilka dni do jakiegoś spa, żeby sobie odpocząć. Ja kilka razy w roku zapewniam sobie taki weekendzik, żeby nabrać sił na potem.
#2016-08-29 03:57:08 

pangolonka

Użytkownik

Oczywiście, wypoczęta żona to dobra żona :) A tak poważnie to przecież nic dziwnego, że od czasu do czasu warto się udać gdzieś, że dać odpocząć ciału. Na zachodzie dawno to jest praktykowane. Jak w tygodniu nie ma czasu to tylko weekendy pozostają.
#2016-08-29 05:19:12 

mister

Użytkownik

A ja Wam powiem, że wcale nie trzeba jeździć do spa, bo takie spa można sobie w domu zrobić. Oczywiście co jakiś czas można to zmienić, ale jeśli zamontujesz sobie odpowiednią wannę lub na przykład jacuzzi ogrodowe to nic więcej nie będzie Ci potrzeba. Siadasz i czujesz się jak w raju i to za darmo :)
#2016-08-29 05:30:28 

cordyllia

Użytkownik

Dobry pomysł, ale tak nie do końca za darmo, bo przeciez taką wannę trzeba kupić i zamontować, a to chyba ogromne koszty.
#2016-08-29 06:33:18 

mister

Użytkownik

Co ty, taki sprzęt jest bardzo tani. Myslę, że koszt jednego wyjazdu lub dwóch w zupełności wystarczą na pokrycie kosztów takiej inwestycji. A ona przecież zostaje na stałe i możesz używać jacuzzi, kiedy tylko chcesz, nie tylko w weekendy. Pomyśl sobie, że wieczorem wracasz z pracy, bierzesz kieliszek wina i odpływasz…
#2016-08-29 08:38:53 

cordyllia

Użytkownik

Kurczę, już pomyślałam, ja już tak chce :)
#2016-08-29 09:25:13 

mister

Użytkownik

A jak nie jacuzzi to może warto rozważyć postawienie basenu, taki kameralny na pewno spełniłby również Twoje oczekiwania. A dzieci by się ucieszyły i miały dodatkową przyjemność. Wiesz przecież, jak one kochają wodę :)))))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015