#2016-08-31 17:42:01 

cordyllia

Użytkownik

Jak układacie najczęściej puzzle? Ja układam na podłodze, przez co często się garbię. Bardzo lubię układać puzzle i czasem spędzam nad nimi całe dnie, więc zalezy mi żeby znaleźć jakiś fajny sposób :)
#2016-08-31 18:15:39 

Arnarra

Użytkownik

Ja mam dużą płytę ze sklejki i układam na niej zazwyczaj na łóżku. Jest miękko i wygodnie, dodatkowo można leżeć na brzuszku :) Żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam.
#2016-08-31 20:06:40 

triplejump

Użytkownik

Ja tam układam klasycznie na podłodze i jest ok. Wcale się nie garbie, już bardziej niekomfortowo układało mi się przy stole, bo bolał mnie od siedzenia kręgosłup, ale na podłodze jest ok.
#2016-08-31 23:01:57 

cordyllia

Użytkownik

Hmm, może po prostu powinnam zmienić sysyem układania ;) A wracając do układania na łóżku, to dużą masz tą płytę? Wiesz rozmiar układanki to jedno, bo trzeba tez mieć miejsce na położenie elementów do ułożenia, no i nieposkłądane fragmenty.
#2016-08-31 23:26:27 

Arnarra

Użytkownik

Do układania mam płytę o wymiarach dwa metry na półtora i największą jaką dotychczas ułożyłam była układanka z 2000 elementów z motywem starego miasta, po prostu coś pięknego. Poszło mi w zasadzie bardzo szybko i tez nie miałam problemu żeby na takiej wielkości płyty rozłożyć wszystkie części i je swobodnie układać. Dużym plusem jest to że nie zajmujesz dzięki temu podłogi i w każdym momencie możesz puzzle zabrać z łóżka i przełożyć w inne miejsce.
#2016-09-01 01:30:35 

cordyllia

Użytkownik

Ten pomysł z płytą i jej mobilnośc bardzo mi się podoba, zwłaszcza że puzzle to moja pasja i jestem dość zaawansowaną osobą w układaniu, obecnie zabrałam się za puzzle 10000 z ilustracją przedstawiającą kwitnący ogród. To będzie nie lada pozytywn wyzwanie!
#2016-09-01 03:27:14 

Arnarra

Użytkownik

No... Trzymam za ciebie kciuki ;) powiedz mi jeszcze gdzie dorwałaś takie cudeńko i ile zapłaciłaś? Bo szukam jakiegoś sklepu gdzie mogłabym się zaopatrywać.
#2016-09-01 04:48:55 

cordyllia

Użytkownik

No fakt, takie gabaryty można dostać tylko w dobrych sklepach ;) Ja zwracam uwagę nie tylko na dobrą cenę, ale też na jakość, producenta i dostępną gamę motywów, bo to jest najwazniejsze jeśli chodzi o puzzle sklep internetowy w którym kupuje i jaki ci mogę polecić nazywa się iPuzzle. Dodatkowo przesyłak jest niedroga i szybko wysyłają zakup.
#2016-09-01 06:58:07 

Arnarra

Użytkownik

Na pewno sprawdzę kiey już ułoże wszystkie swoje komplety ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015