#2016-09-02 01:47:23 

Retronomicon

Użytkownik

Witajcie forumowicze, starzy i nowi użytkownicy. Chcąc dowiedzieć się gdzie i za ile można wypożyczyć auto na chwilę postanowiłem założyć temat. Mam nadzieję, że będzie on przydatny nie tylko mnie, więc śmiało piszcie, jeśli mieliście kiedykolwiek z tym styczność. Pozdrowienia i liczę na wasze komentarze, oczywiście pomocne komentarze. Pa.
#2016-09-02 02:41:26 

pystynna_Nel

Użytkownik

Cześć. Nie wiem, czy to akurat będzie pomocny komentarz, ale nie ma chyba problemu z wyszukaniem odpowiedniej firmy? Od czego jest wujek google?! Wypożyczenie samochodu z firmy nie jest niczym trudnym. Trzeba tylko podpisać dokumenty, odebrać kluczyk i przestrzegać limitów w kilometrach. Nic w tym niezwykłego nie ma.
#2016-09-02 05:14:04 

triplejump

Użytkownik

Witam. Jeśli chodzi o wynajem krótkoterminowy to Poznań będzie najlepszą podpowiedzią bo właśnie w tym mieście stacjonuje dobra wypożyczalnia. To wypożyczalnia Torcar, ma dobre opinie i samochody też ma świetne. Jeśli chodzi o ceny i nakładane limity, to są przystępne, co z resztą można sobie sprawdzić na ich stronie internetowej. Myślę, że temu co zależy na wynajęciu auta nie będzie wybrzydzał nad marką. Ale oczywiście są też tacy, co chcą za kilka złotych jeździć mercedesem S klasy i to na pełnym wyposażeniu. Ludzie są tu różni. Najlepiej sam sobie sprawdź, jakie mają oferty i po problemie. Pozdrawiam.

#2016-09-02 08:00:54 

zambezia

Użytkownik

Cześć. Chciała bym się odnieść. do firmy, którą poleciłeś. Korzystałam z jej usług. Wynajęłam auto na tydzień i nieżałuję. Miałam wygodny dojazd do pracy, a ceny jakoś mnie nie odstraszyły. Za wszystko trzeba dziś płacić, więc nie ma co się wysilać w szukaniu wynajęcia samochodu za darmo. Ja poleciła bym karzdemu.
#2016-09-02 08:21:33 

Brandon

Użytkownik

Witajcie. Ja też w sumie poszukuję, ale chyba sprawdzę sobie tą firmę, skoro tak polecacie. Już raz naciąłem się, że wydałem więcej niż mnie o tym zapewniano, dlatego dziś szukam tylko tego, co sprawdzone. Dzięki za temat założycielu, mnie też się przydał. Powodzenia w wyszukaniu najlepszego modelu do wynajęcia, skoro firma jest już ustalona. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015