#2016-09-08 02:28:48 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Cześć. Z mężem lubimy sobie na różne sposoby umilać życie. Ostatnio właśnie zastanawiamy się w jaki sposób możemy życie nasze erotyczne urozmaicić i się naczytaliśmy różnych rzeczy, ale bym wolała się od Was jeszcze, żywych ludzi, a nie z reklam, dowiedzieć czy hiszpańska mucha działa bo chętnie byśmy sobie tego właśnie spróbowali. Macie z tym jakieś doświadczenia może?
#2016-09-08 04:59:50 

cordyllia

Użytkownik

O tak, pewnie, że działa. To chyba jest afrodyzjak dla pań, który rzeczywiście działa. Ja też sobie lubię czasami tego użyć i rzeczywiście jest wtedy ogromne podniecenie. Swietna sprawa, a seks wtedy bez ograniczeń można uprawiać, każdemu polecmam takie doznania
#2016-09-08 06:51:54 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

A gdzie kupujesz? Bo ogólnie to widziałam kilka takich sklepów, gdzie można kupić, ale nie wiem, gdzie będzie najkorzystniej kupić, a nie chcę jednak całego majątku swojego na taką przyjemność wydać. Jak możesz w tej kwestii też pomóc, to będę wdzięczna
#2016-09-08 09:21:23 

cordyllia

Użytkownik

Jasne, że mogę. Czemu nie :) Wejdź na stronę sexelixir.eu i tam bez problemu sobie zamawiaj. To jest miejsce, z którego ja najczęściej korzystam i chętnie Ci też polecę do Twoich zakupów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015