#2016-09-11 23:20:34 

Brandon

Użytkownik

Muszę Wam powiedzieć, że czasami warto wierzyć w dobre zakończenie sprawy. Dostałęm właśnie informacje, że udało mi się wynająć biuro w doskonałej lokalizacji. Wziąłem udział w przetargu zupełnie z przypadku, a teraz mam duży metraż w strategicznym punkcie w mieście.
#2016-09-12 00:56:55 

Nephren-Ka

Użytkownik

No to masz duże szczęscie, bo zazwyczaj te najlepsze miejsca to Ci najbogatsi wykupują, bo ich na to po prostu stać.
#2016-09-12 01:52:08 

Brandon

Użytkownik

U nas był po prostu przetarg, a którym trzeba było zaproponować stawkę czynszu za metr kwadratowy. Nie było chyba w końcu tak drogo, skoro mi się udało dostać. Teraz będę miał nie tylko fajnie miejsce, ale też fajnych sąsiadów, bo naprawdę poważane przedsiębiorstwa będą obok mnie.
#2016-09-12 02:54:47 

pangolonka

Użytkownik

No i tutaj masz właśnie wartość dodaną, której nie kupisz nigdzie indziej i nie wynajmiesz. Takie sąsiedztwo może dać bardzo wiele. Pamiętam swego czasu, a prowadzę sklep z częściami motoryzacyjnymi, miałem siedzibę obok dwóch firm spedycyjnych. Nie muszę Wam chyba mówić, że obrót rósł każdego miesiąca.
#2016-09-12 03:26:01 

Brandon

Użytkownik

Ja akurat nie mam sklepu z częściami, ale przyda mi się sąsiedztwo kancelarii radców prawnych w Zielonego Górze nie ma ich zbyt wielu, więc klienci o określonym profilu będą się kręcili blisko mojej firmy.
#2016-09-12 06:17:59 

kolorowa

Użytkownik

Gratuluję, w dużych miastach znaleźć dorbą lokalizację bez znajomości, to chyba graniczy z cudem, dlatego jest czego gratulować, tym bardziej jeśli dostałeś za niewygórowaną stawkę całość.
#2016-09-12 08:23:26 

triplejump

Użytkownik

Sąsiedztwo prawników działa jeszcze w inny sposób. Ktoś jak chce podejmowac z Tobą współpracę, to dwa razy się zastanowi zanim coś złego przyjdzie mu do głowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015