#2016-09-16 02:56:24 

mister

Użytkownik

Witam wszystkich! Szukam jakiegoś dobrego sklepu z olejami, nasionami itp. Wiem, że kiedyś, w przeszłości miałem taki bardzo dobry sklep, który się właśnie specjalizował w tego typu sprzedaży, ale tak jakoś mi umknął niestety. Tak sobie pomyślałem, że może napiszę tutaj na forum i ktoś z Was mi poleci jakiś fajny sklep, który się specjalizuje w sprzedaży tego typu.. mogę liczyć na jakieś Wasze fajne rekomendacje?
#2016-09-16 03:12:01 

kolorowa

Użytkownik

tak się składa, że znam znakomity sklep, który mogę zarekomendować ;) od dłużsego czasu robię zakupy w sklepie olini.pl ;) tam mają naprawdę doskonały asortyment różnego typu. Mają robionę w firmie oleje, które nie trafią na półki supermarketów, ale są naprawdę najwyższej jakości.. sama kupuje i jestem z nich wybitnie zadowolona ;) każdemu polecam!
#2016-09-16 05:10:35 

pangolonka

Użytkownik

No ja znam świetny sklep z nasionami chia.. robię tam często zakupy i czerpię stamtąd różne dobroczynne nasiona z licznymi witaminami.. mam zamiar jeszcze niedługo z tej stronki kupić specjalne oleje prozdrowotne.. ale wszystko w swoim czasie.
#2016-09-16 07:02:54 

groźna

Użytkownik

Ostatnio lubiłam sobie znakomity olej lninany na skórę i mogę tylko o nim napisać, że to naprawdę był jak dla mnei zakup chyba tego roku. Taki olejek działa cudy na moją skórę i karnację.. zdecydowanei każdemu polecam kupić taki olejek dla siebie. Nawet nie wiecie jak bardzo on pomaga ;)
#2016-09-16 08:36:03 

cordyllia

Użytkownik

Ja też właśnie szukałam jakiegoś kosmetyku do twarzy i w końcu znalazłam coś, co mnie mocno zainteresowało. To naprawdę bardzo dobry sklep w którym można robić liczne zakupy.. jak ktoś potrzebuje jakiś nietypowy preaparat to zachęcam do obejrzenia oferty tego sklepu internetowego.. naprawdę warto ;)
#2016-09-16 09:03:55 

choinka

Użytkownik

Dobrze, że weszłam w ten temat bo od dłuższego czasu poszukuje czegoś interesującego dla siebie ;) a tu proszę.. jeden pierwszy post i akurat olejki takie jakie chciałam ;) w sklepach stacjonarnych są mega drogie.. a w tym sklepie co polecacie jest naprawdę super oferta ;) mega się jaram! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015