#2016-09-22 03:39:06 

triplejump

Użytkownik

Cześć wam! Kochani, mam sprawę do specjalistów od instalacji sprężonego powietrza. Temat interesuje mnie czysto teoretycznie, do moich prywatnych celów – jaka metoda jest obecnie najlepsza do zlokalizownaia wycieków, nieszczelności w sieci. Serdeczne dzięki za pomoc, pzdr.
#2016-09-22 04:26:10 

loter

Użytkownik

Najbardziej powszechnie ze względu na dokładność i koszt stosuje się metodę mierników ultradźwiękowych. Tu masz to szerzej opisane: 7bar.pl/pl/mierniki/detektory-ultradzwiekowe.html. Urządzenia są wygodne, można dzięki nim wykryć naprawdę mikroskopijne nieszczelności, a wszystko to jest tanie i nie wymaga jakiegoś skomplikowanego przeszkolenia. Każdy sobie z tym poradzi.
#2016-09-22 05:42:39 

kolorowa

Użytkownik

Kolega wstawił link do bardzo dobrej firmy, wiec jesli bedziesz chciał nabyć detektory to polecam brać w ciemno tam. W moim przypadku zajmowali się co prawda zaprojektowaniem instalacji w zakładzie, ale mogę już sporo na ich temat powiedzieć bo usługa została wykonana bardzo profesjonalnie i skrupulatnie, a do tego niedrogo. Polecam i pozdrawiam.
#2016-09-22 08:38:24 

pangolonka

Użytkownik

Hej, mogłabyś podrzucić link bo grzebię na ich stronie i jakoś nie zauważyłem żeby zajmowali się projektami. Napisz od razu ile trwa wykonanie dokumentacji.
#2016-09-22 11:34:31 

kolorowa

Użytkownik

Wszystko jest w menu na stronie wiec nie wiem jak mozna miec z tym problem ale niech Ci będzie, proszę 7bar.pl/pl/instalacje/projekty-instalacji.html. Wszystko zależy od rozbudowania sieci i wielu innych czynników więc jeśli rzucę ci termin w jakim u mnie zostało to wykonane to na wiele ci się to nie przyda, bo Twoja sytuacja może być zupełnie inna, prostsza lub trudniejsza...
#2016-09-22 13:04:53 

pangolonka

Użytkownik

Masz rację, dziś do nich zadzwonię, albo napiszę i dowiem się jak to będzie u mnie, dziękuję za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015