#2016-09-27 02:43:31 

Arnarra

Użytkownik

Jakie są najlepsze materace dla maluchów? Znalazłam materac piankowy specjalnie przeznaczony dla dzieci, ale zastanawiam się też nad innymi opcjami. Co wybrać dla małego dziecka?
#2016-09-27 03:30:24 

cordyllia

Użytkownik

Pytanie też, jak małego. Ogólnie trzeba patrzeć, żeby był antyalergiczny. Najlepiej dość szeroki, żeby dziecko się nie zsunęło, jeśli jest już łóżeczko bez prętów. Pianka jest standardem od lat i się sprawdza, więc myślę, ze nie ma co się długo zastanawiać. Tylko trzeba pamiętać, że powinna być oddychająca i zapewniać cyrkulacje powietrza. Poza tym pianka się nie odkształca, ani nie wyrabia, ani nie psuje, jak czasem to sie dzieje ze sprężynami. Moim zdaniem nie ma co wydziwiać. Bierz piankowy.
#2016-09-27 05:59:15 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Zgadzam sie, piankowy najlepszy, zwłaszcza, że jest tani w porównaniu do innych typów. Z tym, że oprócz samego materaca dobrze jest też pomyśleć o stelażu. Są też takie uginające się z elastycznego drewna, więc najlepiej wybrać taki.
#2016-09-27 08:09:29 

Arnarra

Użytkownik

A jaka grubość materaca będzie najlepsza?
#2016-09-27 10:23:30 

cordyllia

Użytkownik

Myślę, że wystarczy spokojnie 7-10 centymetrów, żeby był wygodny dla dziecka. JEszcze dodatkowo pamiętaj żeby zwrócić uwagę na pokrowiec. Można wybrać taki do prania w wysokich temperaturach albo niewchłaniający wody, który można łatwo wyczyścić. Tylko pamiętaj, że powinien być dopuszczony do użycia przez dzieci. Mieć odpowiednie certyfikaty itd.
#2016-09-27 13:14:20 

choinka

Użytkownik

Ja również jestem za piankowym. Tani, sprawdzony, wygodny, łatwy do utrzymania w czystości i przechowywania, jeśli już nie będzie potrzebny, a nie będziesz chciała wyrzucić. MOżna go zwinąć i np. przechowywać w szafie czy na pawlaczu, zwłaszcza jeśli weźmiesz cieńszy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015