#2016-10-02 20:38:04 

Arnarra

Użytkownik

W najbliższy weekend zamierzamy się wybrać na spływ kajakowy w góry z naszą ośmioletnią córką. Do przejechania mamy kilkaset kilometrów, a moje dziecko bardzo źle znosi podróże. Dopada ją wtedy ogólna apatia, a do tego zdarzają się wymioty. CZy takiemu dzieku można podać jakies tabletki.
#2016-10-02 22:23:52 

cordyllia

Użytkownik

Nie tylko można, ale trzeba. Warto zaopatrzyć się w takie środki, bo jednak podróże to często nieplanowe wyjazduy i wtedy człowiek o tym zapomina. Najlepsze tableki to takie, które mozmna przyjmować zarówno przed podróżą, jak i w jej trakcie, w razie złego samopoczucia. My stosujemy tabletki Cocculine u dzieci i u dorosłych.
#2016-10-03 01:02:05 

Brandon

Użytkownik

Podróże z dziećmi wydawały się kiedyś duzo przyjemniejsze. Teraz im dziecko starsze tym większe objawy choroby lokomocyjnej się ujawniają. Ostatnio byliśmy nad morzem i jechaliśmy autem z wypożyczalni, a tu nagle trach i poszło. Sprzątania w aucie było na dwa dni, ale na szczęście udało się doprowadzić je do porządku.
#2016-10-03 03:19:49 

Arnarra

Użytkownik

No zdarza się, dlatego pytam, jak sobie skutecznie z tym poradzić. Oprócz tego, że chcemy zadziałać czymś na chorobe lokomocyjną, koleżanka radziła mi, żeby dać pod nos trochę preparatu na bazie olejków eterycznych, jak na przykład maść Vaporub i pewnie ten sposób wypróbujemy.
#2016-10-03 06:08:21 

sarra

Użytkownik

Ja zanim podaje dziecku lek to najpierw studiuje jego cały skład, działanie i tak dalej. Żeby nie robić tego z tymi długimi kartami, które są w lekach, to wchodzę sobie na stronę, gdzie leki są opisywane jak tutaj aptekabezrecepty24.pl/ i wtedy dopiero zaczynam działać.
#2016-10-03 08:49:59 

groźna

Użytkownik

To akurat bardzo rozsądne i obowiązkowe działanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015