#2016-10-04 04:49:20 

groźna

Użytkownik

Ja już nie wytrzymuję. Już któryś raz w tym tygodniu gościu bezczelnie wszedł do mojego sklepu i mi zawinął z działu chemii mnóstwo produktów. Nie wiem, jak już mam na nich przeciwdziałać. Ochrona działa ociężale, klienci sami nie reagują (co z tymi ludxmi?) a policja rozkłada ręce i mówi, że nie może gościa zidentyfikować. A typ mi się śmieje w twarz…
#2016-10-04 06:35:28 

admin

Użytkownik

Oj znam ja takich… też miałem takiego delikwenta. I był mądry dopóki nie zainstalowałem bramek antykradzieżowych i kilka razy próbował wyjść z ukradzionym towarem. Ale dziwne, że jak jest ten sygnał, to od razu i sami klienci ruszali do akcji. Jeden to go tak powalił, że ten mu złorzeczył tylko, ale nic ponadto nie mógł zrobić :D
#2016-10-04 07:37:11 

groźna

Użytkownik

Braki antykradzieżowe… pewnie to to krocie kosztuje…
#2016-10-04 08:38:17 

admin

Użytkownik

Wiesz, wydaje mi się, że wszystko zależy też od tego gdzie kupujesz ;) Ja akurat kupiłem w dobrym sklepie SKLEPIKARIA. Wystarczy, że wejdziesz na ich stronę internetową sklepikaria.pl/ i tam masz wszystko pięknie rozpisane w ich ofercie. Wcale nie jest drogo, a przy tym sprzęt jest naprawdę najwyższej jakości. Mi samemu pokazał go znajomy w pewnym momenciei od tamtej pory zawsze u nich robię zakupy do swojego sklepu.
#2016-10-04 09:45:45 

kolorowa

Użytkownik

To prawda! Ja swojego czasu zmagałam się w swoim małym sklepie z tym, że musiałam dużo towarów nosić w rękach. Odkąd zakupiłam tam wózek do transportu towarów, to mogę przewieźć tego dużo więej, a przy tym nie cierpi na tym mój kręgosłup I też nie wydałam jakichś szczególnie dużych pieniędzy. A takich podłych ludzi to szczerze Ci współczuję, ale zrób jak kolega mówi i będziesz miała spokój od tego… paskudnego procederu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015