#2016-10-10 01:55:39 

pystynna_Nel

Użytkownik

Witajcie, chciałam dowiedzieć czy macie jakieś sprawdzone sposoby i techniki, które ułatwiają Wam osiąganie celów? Wiadomo, cele mogą być różne, niektóre wymagają większego nakładu pracy, a inne mniej, ale wiecie o co chodzi. Niektórym pewne rzeczy przychodzą łatwiej, a innym zdecydowanie trudniej i jestem ciekawa czy macie na to jakiś konkretny sposób?
#2016-10-10 04:16:05 

przemyślid

Użytkownik

Przede wszystkim to się nie poddawać! Trzeba być wytrwałym i już na starcie zakodować sobie w podświadomości, że nam się uda. Oto mój „sekret”. Niby wszystkim znany, ale mało kto korzysta!
#2016-10-10 04:46:15 

pangolonka

Użytkownik

Chyba nie najważniejsze jest skupianie się na takich rzeczach, a na samym wykonaniu zadania. Jeśli zrobisz wszystko tak jak należy, krok po kroku to pytanie jak uzyskać pozytywne skutki swojego działania i osiągnąć sukces robi się zbędne, prawda? Tak mi się przynajmniej wydaje…
#2016-10-10 05:26:37 

cordyllia

Użytkownik

Niby koleżanka ma rację, ale chyba nie do końca zrozumiałaś pytanie stawiane na początku tematu. Nie zawsze przecież możemy działać zgodnie z jakąś instrukcją, wykonywać polecenia krok po kroku jak najlepiej i wszystko będzie dobrze, życie nie jest takie proste :) Myślę, że ważne jest skupienie się na tym, co chcemy osiągnąć. I codzienne powtarzanie sobie, że nam się to uda, ja przynajmniej tak robię i bardzo mi to pomaga!
#2016-10-10 07:35:32 

zambezia

Użytkownik

Dokładnie, pozytywne nastawienie i wiara w siebie to podstawa! Wtedy od razu wszystko łatwiej człowiekowi przychodzi i jakoś lepiej się czuje, ładniej i zgrabniej… Niby taka zwykła rzecz, a działa cuda! Szkoda tylko, że tak trudno to osiągnąć na dłuższą metę, ech…
#2016-10-10 09:07:15 

cordyllia

Użytkownik

Bardzo trudno, to fakt… Ale trzeba próbować, WYTRWALE I DO CELU :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015