#2016-10-11 02:40:58 

mister

Użytkownik

Witam!! Normalnie zisścił się jakiś koszmar z mojej głowy, bo kolega mi sformatował kompa i straciłem tam mnóstwo ważnych rzeczy, w tym pracę licencjacką (!!!!), którą sobie jak osioł nigdzie nie wysłałem.. normalnie nie wiem co robić i ktoś potrafiłby takie coś myślicie odzyskać?? Bo poszło normalnie z miesiąc pisania w plecy..
#2016-10-11 03:56:05 

loter

Użytkownik

Spokojnie. Ja korzystałem z odzyskiwania danych w Olszynie i Panowie potrafili mi bardzo szybko odzyskać zdjęcia i filmy ;) także na pewno nie jest tak źle. Napisz do tej firmy, albo jak będziesz przejazdem to koniecznie odwiedź ich i sam zobaczysz, że Ci pomogą.
#2016-10-11 06:01:58 

Retronomicon

Użytkownik

O kurde.. ja na Twoi miejscu już bym poszedł na odzyskiwanie danych z dysku bo jeszcze jak to jest praca licencjacka to nie ma co zwlekać i trzeba jak najszybciej odzyskać taką pracę, bo jeszcze przepadnie na amen i będziesz miał problemy na uczelni. Kto uwierzy, że ją usunąłeś przypadkiem itp..
#2016-10-11 07:42:31 

sarra

Użytkownik

Co prawda ja to decydowałam się ostatnio na odzyskiwanie danych z karty SIM, ale z tego co widziałam, ta firma z praktycznie każdego urządzenia jest w stanie wydobyć utracone rzeczy ;) także jeszcze nie wszystko stracone! Koniecznie zgłoś się do nich i bądź dobrej myśli, jestem przekonana, że odzyskasz pracę lic. ;)
#2016-10-11 08:42:43 

Nephren-Ka

Użytkownik

Współczuję! Ja na Twoim miejscu też bym raczej szybko poszedł na odzyskiwanie danych bo średnio to wygląda..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015