#2016-10-19 00:08:40 

sarra

Użytkownik

Hej, oboje z narzeczonym jesteśmy spoza Krakowa, mimo to bardzo chcialibyśmy miec tam naszą plenerową sesję ślubną. Miło by było gdybyście nam wskazali jakieś ładne zakątki, ciekawe miejsca, może jakieś urokliwe parki, kościółki itp.
#2016-10-19 01:42:20 

choinka

Użytkownik

Oj Kraków jest piękny, gdziekolwiek byście nie poszli to będzie pięknie. Ale zamiast na parki czy przyrodę to bym bardziej postawiła typowo na zabytki, tak żeby było widać że to kraków.
#2016-10-19 04:15:35 

kolorowa

Użytkownik

W zasadzie ja jestem akurat zwolenniczką przyrody i stylu vintage, nawet na zdjęciach. Ale jeśli mówimy o sesji plenerowej w Krakowie to tylko stare miasto. Ostatnio nawet widziałam u jednego fotografa bardzo ładną sesję typowo miejską i musze przyznać, ze zrobiła na mnie oromne wrażenie. Kamieniczki, stare latarnie, nawet gołębie dopisały ;)
#2016-10-19 05:43:27 

Brandon

Użytkownik

Jesli mogę coś doradzić, to jesli sesja plenerowa ma być robiona w mieście którego wy w zasadzie nie znacie i nie macie sprecyzowanego planu do zdjęć, to moim zdaniem bobrze by było gdybyście mieli tez fotografa z Krakowa? No on raczej najlepie by wam doradził...
#2016-10-19 07:31:14 

kolorowa

Użytkownik

Nie ma chyba lepszego miejsca do pleneru :) to w zasadzie moje rodzinne strony więc w swoim albumie mam głównie fotografie ślubne z Krakowa. My akurat mieliśmy miejscowego fotografa, który już sam zadbał o wybór miejsc. W zasadzie to myślę, że to najlepsze rozwiązanie, bo wiadomo że i dla fotografa lepiej się pracuje w miejscach które już zna i dla młodej pary, wszystko na pewno przebiega sprawniej. Także na waszym miejsc przemyślałabym propozycję kolegi wyżej ;)
#2016-10-19 09:44:05 

sarra

Użytkownik

No w zasadzie ma to sens i dużo by to nam ułatwiło, bo tak jak sama zauważyłaś, u was fotograf sam wiedział które miejsca warto odwiedzić o okreslonej porze, a wiadomo, że na starym mieście zawsze jest tłoczno, więc i te zdjęcia z ludźmi w tle nie byłyby atrakcyjne. No nic, rozważymy to :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015