#2016-10-24 03:05:46 

cordyllia

Użytkownik

macie sprawdzone i co najważniejsze nietuczące przekąski na jesienną chandrę? Widzę, że moje ciało powoli wchodzi w jej władanie i boje się o to, że nie dam rady wytrwać w rozsądnych rozmiarach. Jak sobie kobitki z tym radzicie?
#2016-10-24 05:41:20 

Arnarra

Użytkownik

Ja sobie nie radzę, czekolada rządzi u mnie niepodzielnie i muszę później wyciskac ostatnie poty na fitnessie, żeby wcisnąć się w ulubione gacie. Ale z czekolady nie zrezygnuję – chyba nie pomogłam ha ha
#2016-10-24 07:02:43 

zambezia

Użytkownik

handre możesz pokonać. Po prostu jak robisz zakupy to wybieraj mądrze a w przypływie słabości będziesz miała do dyspozycji wyłącznie dobrze zaopatrzoną lodówkę czy sekretą szafke z łakociami. Osobiście na jesienne, długie wieczory przygotowuję mieszkankę orzechów i suszonej żurawiny w całości i podjadam tylko z góry ustalony limit dzienny. Reszte zapijam herbatkami ziołowymi i waga nie skacze zbyt drastycznie
#2016-10-24 09:21:33 

Arnarra

Użytkownik

ja też próbowałam się limitować, aż w końcu nie wytrzymałam i z kupionych orzechów na wagę zjadłam całość zaplanowaną na tydzień. To wciąga bardziej niż chipsy. Ale pocieszam się, że dobroczynne tłuszcze i kwasy wzmocniły mój mózg – to taka ampułka na niestarzenie się – naiwność rządzi!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015