#2016-10-27 04:48:27 

kolorowa

Użytkownik

Witam wszystkich! Jestem z poznańskiej firmy z branży budowlanej i właśnie mam przed sobą wyzwanie życia. Na zebraniu zarządu w zeszłym tygodniu przypadło mi w udziale zorganizowanie jakiegoś wydarzenia dla wszystkich naszych pracowników z okazji 10-lecia działalności przedsiębiorstwa. Takie urodziny obchodzi się tylko raz, więc ma to być Integracja przez duże I :) :D :P Czy wy w swoich firmach, czy to rodzinnych mikroprzedsiębiorstwach, czy to w korporacjach, robiliście coś, co wszyscy zapamiętają do końca życia? Serio, od tego, jak mi pójdzie zależy mój awans! Z góry dziękują za nawet najmniejszą pomoc :)
#2016-10-27 06:16:09 

groźna

Użytkownik

Już podchodzisz z mega entuzjazmem, łatwo to wywnioskować z Twojego wpisu na forum, więc najważniejszy krok do zorganizowania imprezy dekady masz już za sobą! Teraz byle nie wpaść w panikę. Musisz znaleźć dobrą firmę zajmującą się eventami albo turystyką biznesową i sprawdzić, jakie maja propozycje wycieczki dla firm. Na pewno będziesz miała szeroki wybór i znajdziesz coś pasującego do Twojego zespołu
#2016-10-27 07:11:28 

mister

Użytkownik

Kobieta robi wyjazd dla firmy budowlanej? Tylko to zapowiada się na serio zabawnie…
#2016-10-27 08:59:44 

kolorowa

Użytkownik

Jeżeli musisz wiedzieć, to jestem magistrem inżynierem budownictwa i pracuję w branży od połowy studiów. Mam pod sobą w tej chwili ponad 20 ludzi. Jeśli się martwisz, że nie ma zaufania pracowników, to się grubo mylisz, bo od lat pokazuje, że płeć to jest drugorzędna sprawa, jak się robi razem biznes.
#2016-10-27 10:38:06 

choinka

Użytkownik

Polać tej pani! Co, że kobieta niby nie może zarządzać firmą budowlaną? Gratuluję, że zaszłaś tak daleko! I teraz pokaż im wszystkim, że potrafisz też się z nimi bawić na całego. Zrób coś super, na przykład wyjazd zagraniczny. Nas szef zabrał w zeszłym roku na firmowy wyjazd integracyjny na Rodos i uwierz mi, od tamtej pory jesteśmy znacznie bardziej zgraną grupą i faktycznie nam zaimponował.
#2016-10-27 10:47:29 

pystynna_Nel

Użytkownik

Też zdecydowanie polecam wyjazdy zagraniczne. Byliśmy na 3-dniowej imprezie integracyjnej dla pracowników z firmą Projekt Efektywny w Austrii. W czasie dnia były bardzo ciekawe szkolenia z pracy w grupie, a w nocy świetna zabawa. Takie wycieczki się pamięta do końca życia!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015