#2014-04-28 01:59:34 

Brandon

Użytkownik

Jestem zmuszony powiedzieć, że tak nietypowego tematu się tutaj nie spodziewałem. Jakieś wyścigi, jakieś symulatory wyścigów, na co to komuś? Przecież te całe wyścigi komputerowe to coś dla najmłodszych, a nie rzecz, którą powinni się zaciekawić profesjonalni pracownicy przedsiębiorstw. Nie, to z pewnością nie jest wątek dla mojej osoby, lecę gdzieś indziej!
#2014-04-28 03:47:14 

cordyllia

Użytkownik

Tak się zastanawiam, kto wpada na tego typu idee, by pracownikom poważnych firm organizować imprezy integrujące na styl rajdowy. I poza tym te inne opcje, takie jak rajdowa szkoła jazdy. Jak bardzo to niepoważne. A w sumie, nie mam wiedzy w realizacji spotkań firmowych, więc się nie udzielam. Na razie!

#2014-04-28 04:40:36 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Wymyślenie imprezy rajdowej dla firmy to nie problem. Ważne jest to, aby mieć dobry pomysł. Mam spore w tym doświadczenie, ponieważ mnóstwo razy już coś takiego wymyślałam. Ostatnio szef powiedział, abym zorganizowała imprezę rajdową dla 10 osób. Dla mnie to sama przyjemność. Znalazłam boski tor, który powstał w parku. Doszłam do wniosku, aby nikt nie musiał wlec się na tor, to bardzo chciałam znaleźć wypożyczalnię dwuśladowych segway'ów. Dzięki nim każdy mógł na luzie jeździć po parku. Mnóstwo osób było zainteresowanych tym pomysłem, szczególnie, że nie jeździli tym urządzeniem. Sama uwielbiam jeździć segway'ami. więc czuję ile to daje radości. Impreza była świetna. Wszyscy byli zachwyceni. : )

#2014-04-28 07:09:22 

przemyślid

Użytkownik

Ja się w sumie nie znam kochani na imprezach rajdowych, gdyż nigdy nie brałem udziału w imprezie o takim charakterze ale już sama nazwa sugeruje że to coś atrakcyjnego. Dobra szkoła jazdy to miejsce gdzie ostatnio uczestniczę w zajęciach. Nie tylko doskonalę swoje kompetencje dotyczące kierowania autem, ale regularnie zjawiam sie również na treningach sportowych. Mam zamiar być doskonałym kierowcą ale zależy mi również na tym by być osobą wysportowaną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015