#2016-10-28 03:33:56 

Retronomicon

Użytkownik

Serdeczne moje pozdrowienia dla pań. Ostatnio sobie tak buszowałem trochę po internecie i na stronie samdlamam.pl udało mi się znaleźć internetowy sklep z zabawkami dla dzieci i tak się zastanawiam czy to jest bezpieczne, żeby takie rzeczy dla dzieci kupić przez internet? Mam jakieś takie mieszane uczucia z tym związane i w sumie nie wiem co o tym sądzić. A co Wy o tym sądzicie? Można przez itnernet?
#2016-10-28 06:31:55 

cordyllia

Użytkownik

A co to ma wspólnego czy przez itnernet, czy nie? Zabawka to zabawka, jest odpowiednio zapakowana i nie ma się prawa z nią nic stać po drodze niezależnie od tego, gdzie się kupuje. Poza tym w internecie znajdziesz dużo zabawek z postaciami z bajek więc całkiem fajna sprawa. Czasami w sklepach jest bardzo trudno takie rzeczy znaleźć, a tu proszę bardzo. Wszystko dostępne od razu na miejscu.
#2016-10-28 07:38:40 

Retronomicon

Użytkownik

No masz rację, chyba mnie do tego jednak przekonujesz. Mnie tam interesowały teraz głównie dla dwulatków zabawki i tam takie znalazłem. Dla bratanka mojego, bo dwa latka teraz kończy i bym chciał mu jakąś frajdę taką zrobić
#2016-10-28 08:54:51 

cordyllia

Użytkownik

No to masz idealną sytuacje. Zabawki od Fish Price są bardzo dobre i tutaj rzeczywiście możesz sobie poszaleć z tymi rzeczami. Dziecku się to na pewno spodoba. I zabawy będzie miał sporo :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015