#2016-11-02 04:16:24 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Mam takie pytanie bo może ktoś miał już okazję korzystać ze współczesnych doniczek z metalu. Strasznie mi się to rozwiązanie podoba, taki retro styl, można różne wiaderka kupować, niby miseczki no cudeńka po prostu, ale ja chciałbym zrobić sobie kwietnik z tych doniczek na balkonie. Metal rdzewienie prawda? A z tego co widzę te doniczki nie są jakoś malowane. Czy to się nie zniszczy wręcz bardzo szybko?
#2016-11-02 04:37:52 

loter

Użytkownik

musisz kupować takie doniczki, które zostały ocynkowane, masz takie w tej hurtowni. To jest specjalna warstwa, która nie dopuszcza powietrza i wilgoci do samego metalu. Jak nie obdrapiesz za bardzo doniczki to lata Ci wytrzyma ;)
#2016-11-02 05:43:32 

cordyllia

Użytkownik

Ja tam wolę korzystać po prostu ze standardowych, plastikowych doniczek balkonowych. Jakoś nie trafia do mnie ta moda, to o czym piszesz jest już fabrycznie postarzone i wygląda jak dla mnie dziwnie, ale to zapewe kwestia gustu.
#2016-11-02 06:40:02 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

mnie akurat to się bardzo podoba i mam ogromną ochotę coś takiego sobie zakupić. Czyli jak kupię ocynkowaną to nie będzie problemów?
#2016-11-02 09:38:18 

loter

Użytkownik

jeśli tylko cynk jest porządny to nie i musisz uważać przy różnych pracach przy kwiatach żeby nie zaysować doniczki. Jak rysa dojdzie do metalu to na pewno wejdzie tam rdza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015