#2016-11-02 03:03:23 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Witam, właśnie się zaręczyłam i za około rok biorę ślub. Zastanawiam się od czego w ogóle zacząć organizację. Powiem szczerze, że jestem mocno zaskoczona całą tą sytuacja. Nie spodziewałam się tego i teraz po prostu nie wiem co robić. Zdaje sobie sprawę, że takie przygotowania wymagają duzo pracy, czasu i poświecenia. Może ktoś już organizował własne wesele i może mi powiedzieć co jest fajne, a czego unikać. Ślub chciałabym zrobić gdzie w Poznaniu albo w okolicy, bo to jest moje rodzinne miasto.
#2016-11-02 04:34:31 

przemyślid

Użytkownik

najlepiej skorzystaj z pomocy poznańskich konsultantów ślubnych. Oszczędzisz sobie dużo nerwów. Sam wiem po sobie, bo najpierw próbowaliśmy się za to zabrać sami, a koniec końców i tak wzięliśmy konsultantkę i bardzo dobrze wyszło. nie żałuję tej decyzji.
#2016-11-02 05:52:29 

Saffieldite

Użytkownik

To racja, jeśli organizować ślub w Poznaniu to tylko z konsultantem. Tego jest po prostu bardzo dużo. Trudno jest o wszystkim pamiętać. Poza tym oni mają specjalistów w każdej branży. Fachowo dobiorą i poukładają kwiaty, zrobią zaproszenia i wszystkie winietki i inne pierdołki. Przygotują scenariusz, dobiorą menu i alkohol.
#2016-11-02 07:02:57 

choinka

Użytkownik

Nie wiem czy wiesz ale świetnie organizuje poznańskie śluby krok po kroku Joanna Świątek. Jest bezbłędna. wiadomo, ze to nie jest tak ze cokolwiek dzieje się bez waszej zgody, wszystko jest dodatkowo z wami konsultowane, ale nie musicie za dużo nad tym siedzieć, wystarczy, ze wybierzecie jakąś opcje powiecie czego nie chcecie, a co jest dla was ważne i gotowe.
#2016-11-02 08:40:34 

zambezia

Użytkownik

Tak, można ją znaleźć na stronie fabrykaprzyjec.pl. moim zdaniem nie ma sensu wszystkiego robić na własną rękę bo to się po prostu nie opłaca. Finansowo wychodzi podobnie, bo oni mają mnóstwo zniżek i znajomości.
#2016-11-02 10:03:58 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Chyba macie rację, dzięki za linka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015