#2016-11-02 01:25:28 

kolorowa

Użytkownik

Cześć wszystkim. Zakładamy podłogę w nowym mieszkaniu w Poznaniu i chciałabym się dowiedzieć co bardziej warto założyć, panele czy parkiet i ile mnie to będzie kosztować?
#2016-11-02 02:35:04 

groźna

Użytkownik

Na pewno panele będą tańsze, tyle że nie pocieszysz się nimi długo. U mnie akurat się szybko wycierają i tez podnoszą od myscia. Już dwa razy od remontu wymieniałam je na podłodze.
#2016-11-02 04:30:51 

Brandon

Użytkownik

Jeżeli wiesz ze dom ma slużyc też pokoleniom to zainwestuj w parkiet. Trzeba myśleć perspyktywicznie a nie tylko w kontekście oszczędzania. Niestety to co tanie zwykle jest nietrwałe i tak tez jest z panelami. Akurat u mnie parkiet się doskonale sprawdza, wygląda bardzo elegancko w przeciwieństwie do wielu tandetnych modeli paneli.
#2016-11-02 06:50:45 

Arnarra

Użytkownik

Kto by teraz zakładał podłogi z myślą o pokoleniach. Dzeci już raczej szybko wybywają z domów i do nich nie wracają, wyjeżdżają do innych miast i krajów. Ludzie tez są bardziej mobilni i tak naprawdę nie wiemy jak długo będziemy w danym mieście mieszkać. Teraz jest tak dużo fajnych wzorów i kolrów paneli, że każdy może wybrać coś pod siebie. Jakościowo też są w porządku. Wiele zależy od późniejszej pielęgnacji. Zainwestować póxniej w dobre środki pielęgnujące i można cieszyć się panelami przez lata!
#2016-11-02 09:07:11 

loter

Użytkownik

Ja osobiście remontowałem mieszkanie w Poznaniu z Mirko-Model i zdecydowanie jestem zadowolony z paneli. Bardzo szybko panowie je zamontowali i nie wzięli za to dużo pieniędzy. Pomagali tez w zakupach sami przywozili wszystko ze sklepów. Pełna profeska.
#2016-11-02 11:21:33 

choinka

Użytkownik

sprawdzone poznańskie montaże paneli zdecydowanie przebijają parkiety. Po co przepłacać skoro na rynku tyle doskonałych i wytrzymałych materiałów? Porównaj sobie na remonty-mieszkan-poznan.pl bo nie chce się tutaj za bardzo rozwodzić na ten temat.
#2016-11-02 11:29:50 

mister

Użytkownik

Panele zawsze w modzie, a poco chwalić się parkietami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015