#2016-11-06 20:00:52 

zambezia

Użytkownik

Czy ktoś ma doświadczenie związane z firmami organizującymi takie młodzieżowe wyjazdy na kolonie, może zielone szkoły? Ogólnie chcę swoje dziecko wysłać pierwszy raz na taki wyjazd, do tej pory zawsze jeździło z nami, ale czas nadszedł na bardziej samodzielne wojaże ;) Jeśli ktoś jest w stanie polecić jakieś naprawdę ciekawe miejsce to będę mega wdzięczna.
#2016-11-06 20:22:03 

sarra

Użytkownik

Ja na Twoim miejscu poszłabym do szkoły i tam zasięgnęła rady. Wiele wycieczek szkoła organizuje właśnie przez różne biura, korzystają więc ze sprawdzonych firm i według mnie takie wyjazdy są po prostu najbezpieczniejsze. Sama niestety nie mogę Ci nicpolecić, ale wiem, że właśnie moja koleżanka kiedyś tak robiła i była bardzo zadowolona.
#2016-11-06 22:41:08 

zambezia

Użytkownik

W sumie o tym to w ogóle nie pomyślałam ;)
#2016-11-07 00:38:06 

mister

Użytkownik

Ja mogę polecić zaglądnięcie w to miejsce wakacjeok.pl/package/obozy-letnie/. Razem ze znajomymi wysyłamy dzieci korzystając z tych ofert i nigdy nie było żadnych problemów, a dzieciaki wracają bardzo zadowolone, warunki tych wyjazdów według mnie są po prostu super.
#2016-11-07 03:32:55 

zambezia

Użytkownik

Dzięki za tę informację. Była już w szkole, ale nie byli w stanie polecić mi niczego sensownego niestety. Dostałam jeden namiar, ale okazało się, że zajmują się tylko wycieczkami dla szkół, dla osób prywatnych tak po prostu raczej nie chyba że zbierze się jakaś naprawdę pokaźna grupa to wtedy kolonie czy coś w tym stylu, ogólnie jednak szału nie ma. Sprawdzę to miejsce co wyżej.
#2016-11-07 06:22:31 

pangolonka

Użytkownik

Moje dziecko było na zielonej szkole właśnie poprzez tę ofertę i musze przyznać, że byłem strasznie zaskoczony. Jakość na najwyższym poziomie, a ceny według mnie niesłychanie rozsądne. Wiele w zasadzie zależy od tego na jakie wyjazdy chcesz swoje dziecko wysłać choć w tym wypadku oferta naprawdę jest na tyle bogata, że spokojnie powinnaś coś znaleźć.
#2016-11-07 08:47:37 

zambezia

Użytkownik

Tak, to prawda, już się kontaktowałam z firmą i mam wszystko elegancko dogadane. Wyjazd będzie niedłuigo i mam nadzieję, ze podjęłam dobrą decyzję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015