#2016-11-08 00:12:50 

triplejump

Użytkownik

Hej! Tak jak w temacie, potrzebne mi hostessy z Poznania, które przyciągnęłyby klientów na targach. Mam w planach zorganizowanie zmasowanej akcji promocyjnej więc tym bardziej zalezy mi na profesjonalizmie i elokwencji ochotniczek. Znacie moze jakieś portale gdzie znajde ogloszenia chetnych? Albo miejsca gdzie zamieszcza sie ogloszenia i mozna liczyc na duży odzew? Prosze o poważne podejście do tematu i pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-08 01:58:26 

kolorowa

Użytkownik

Nie wiem czy są takie portale a nawet jeśli to odradzam szukanie na własną rękę bo jest to idealny sposób żeby wynająć dziewczyny które są totalnymi amatorkami i nie zależy im na odpowiednim wykonaniu pracy. Zdecydowanie lepiej będzie skorzystać ze sprawdzonej agencji hostess w Poznaniu. O wiele bardziej ci się to opłaci, a w oczach klientów możesz tylko zyskać.
#2016-11-08 03:08:07 

triplejump

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź ale nie rozumiem co się może stać? Jeśli wziąłbym dajmy na to studentki amatorki z dobrą prezencją co nie jest trudne do weryfikacji podczas rozmowy wstępnej to jakie mogą być konsekwencje? Nie przyjdą? To im nie zapłące i już.
#2016-11-08 06:07:16 

loter

Użytkownik

Chłopie pomyśl, jak nie przyjdą to kogo sobie wyczrujesz na targ? A jak przyjdą i gdzies poznikają? Kumpel kiedyś wynajal taką co sie zamknela na zapleczu i zasnela bo zeszłego dnia imprezowała. Postaw na profesjonalizm na każdym etapie, nie tylko produkcji czy świadczonych usług ale i w reklamie. Idąc na skróty daleko nei zajdziesz.
#2016-11-08 08:51:13 

groźna

Użytkownik

haha, ja znam gorsze przypadki :P. Też byłam na studiach hostessą, pare razy ale jednak zawsze. Nic mnie nie interesowało, chciałam tylko odpękać i wrócić do domu ;]
#2016-11-08 10:04:27 

pangolonka

Użytkownik

Z tym spaniem, kacem, albo powiewem alkoholowym to nie pierwszy raz słyszę. Nie lubię bawić się w takie rzeczy bo nie jestem niczyjim ojcem, a jak płacę to oczekuję efektów, więc zawsze wynajmowałem elokwentne i reprezentatywne hostessy z wrocławskiej agencji. Zawsze stawiały się na czas, świetnie przygotowane, pełne energii i chęci do rozmów z ludźmi, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015