#2016-11-08 06:11:03 

mister

Użytkownik

Po długich namowach zony zgodzłem się odnowic szafki do kuchni i potrzebuje do tego troszke różnych akcesoriów. Poradzcie, gdzie coś takiego moxna tanio kupić?
#2016-11-08 06:45:56 

pangolonka

Użytkownik

A co konkretnie cie interesuje? Szukasz gałek do drzwiczek, zawiasów, prowadnic, a może chcesz wymienić całe fronty albo blaty. Jeśli chodzi o te ostatnie, to zajrzyj sobie na tę strone korner24.pl/pl/sklep/kategoria/blaty,2. Wybór duży i ceny różne. Na pewno znajdziesz cos, co spodoba sie żonie i na co będzie cie stać. Ogólnie podziwiam, że chce ci się to robic. Ja wolałbym kupic gotowe meble i nie mieć problemu;)
#2016-11-08 08:12:48 

mister

Użytkownik

Ja też bym wolał;) A może wiecie, gdzie dostanę metalowe nóżki do mebli? Żonka gdzies to podpatrzyła u jakies znajomej czy w jakies gazecie i teraz koniecznie tez chce cos takiego. Ja tlumaczę, że przez to szafki będą nieco wyższe, ale jej to nie przeszkadza. Acha, potrzebowac będę tez takich teleskopow do otwiernia szafek podwieszanych.
#2016-11-08 11:00:30 

sarra

Użytkownik

Też bym chciała faceta, który potrafi zrobić meble:) Co do takich rzeczy jak akcesoria meblowe sklep internetowy jest moim znaniem najlepszym miejscej do ich zakupu. Po co jeździć po sklepach i tracić czas, jak wszytsko może przynieść Ci kurier. Zaoszczędzisz i nie będziesz miał kłopotu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015