#2016-11-17 23:01:01 

zambezia

Użytkownik

Witajcie poszukuje pomysłów na wycieczke w jakies ciekawe miejsce, nie standardowo włochy, francja czy hiszpania - w każdym razie standardowo dla nas - czy inne typowe ciepłe kraje. Coś bardziej oryginalnego.
#2016-11-18 01:46:11 

sarra

Użytkownik

Hmm, to może jakieś pielgrzymki. Ja na przykład byłam na pielgrzymce do Lourdes jakiś czas temu. Bardzo fajna sprawa, a też często to wychodzi o wiele taniej niż ze zwykłym biurem.
#2016-11-18 03:49:38 

choinka

Użytkownik

Mote potwierdzić. Ja też byłam jakiś czas temu właśnie na pielgrzymce z tym że w nietypowym kierunku, bo do Japonii szlakiem św. Maksymiliana Kolbe, ale przy tej okazji zwiedzaliśmy też Tokio, siedzibę cesarzy, czyli miasto Nara, górę Fudżi, no i nagasaki, kdzie jest dużo śladów działalności M. Kolbe.
#2016-11-18 06:06:31 

groźna

Użytkownik

Równiez zachęcam do pielgrzymek. Jest wiele ciekawych kierunków, np. Izrael, Ziemia Święta, Medjugorie, Fatima. Można pojechać do Jerozolimy i Betlejem, czy ogólnie rożnymi biblijnymi szlakami.
#2016-11-18 07:40:09 

Aegialeus-586

Użytkownik

MOżna również spróbować odważyć się na samodzielny wyjazd, na przykład wynajmując kampera. Znajomi w ten sposób zwiedzili pół Europy, a byli z dzieckiem. Spali na polach namiotowych - wcześniej wyszukiwali takie, na których są dobre warunki sanitarne - i dzięki temu mieli w super niskich cenach wszystko, tyle co na paliwo, jedzenie i miejsce na polu namiotowym.
#2016-11-18 09:42:02 

zambezia

Użytkownik

Ja z rodziną to raczej jesteśmy przywiązani do wygód, i wolelibyśmy hotele. Z pielgrzymką rzeczywiście ciekawy pomysł, nie brałam go dotychczas pod uwagę. Nie wiem czy Japonia albo w ogole Azja, ale jakieś ciekawe, a mniej znane miejsca w Europie to na pewno fajna sprawa.
#2016-11-18 10:53:46 

sarra

Użytkownik

Zachęcam cie bardzo do spróbowania, bo naprawdę warto. Obecnie tego typu imprezy są organizowane naprawdę nowoczesnie, to nie jst tak że śpisz na sianie w stodole obok kościoła ;). Normalnie są hotele z wszelkimi wygodami. Osobiście polecam i swoją pielgrzymkę naprawdę będę długo wspominać. Warto na pewno tylko wcześniej się dowiedzieć o program zwiedzania, bo te są różne w różnych biurach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015