#2016-11-21 05:41:21 

pangolonka

Użytkownik

W najbliższym tygodniu planuję otwarcie studia kosmetycznego, którego głównym obsługującym jest moja żona. Ja natomiast mam się zająć kwestiami organizacyjnymi. Jedną z ostatnich rzeczy, jaka mi została to szyld reklamowy, który zawiśnie nad studiem. Napiszcie drogie panie, co powinienem tam umieścić, żeby był atrakcyjny.
#2016-11-21 08:03:47 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

To już chyba kwestia indywidualnego gustu. Według mnie to powinna być tam naza i ewentualnie zakres Waszych usług. Jak już ludzie poznają firme, to na szyldzie można umieszca informacje o promocjach i tego typu działaniach.
#2016-11-21 09:34:14 

kolorowa

Użytkownik

Jako stała klienta takich gabinetów musze powiedziec, ze spotkałam się już z różnymi szyldami, ale najbardziej podobają mi się te, które nie są nachalne, zbyt kolortowe i są po prostu bardzo dobrze zrobione. Wzelka tandeta nie wchodzi w grę. Zajrzyj tutaj feelartstudio.pl/szyldy to bedziesz mial pewnego wykonawcę.
#2016-11-21 12:16:05 

pangolonka

Użytkownik

O dzięki, właśnie miałem przy okazji poprosić tez o namiar na dobrą firmę.
#2016-11-21 14:38:34 

choinka

Użytkownik

O tak, to świetny wykonawca wszelkiego rodzaju reklam. Dla mnie robią i ulotki i naklejki na magnes, broszury i plakaty. To po prostu agencja, która potrafi wykonać wszystko i to w bardzo dobrej cenie. A na wstępie Twoje działalności to z całą pewnościa będziesz oglądał każdą złotówkę po parę razy zanim zdecydujesz się ją wydać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015