#2016-12-19 07:37:03 

sarra

Użytkownik

Witajcie kochani. Szukam najskuteczniejszej metody na to, aby poradzić sobie z nadmiarem kilogramów. Nie mam zbytnio motywacji, ale wiem, że muszę zrzucić, bo nawet mój chłopak zauważył że źle wyglądam. Chcę zrobić coś dla siebie przede wszystkim, ale jak przekonać się do ćwiczeń, skoro ich szczerze nie lubię?
#2016-12-19 08:13:38 

pystynna_Nel

Użytkownik

Witaj. czasami trzeba się nieco zmusić do tego. Na początku ćwiczenia są ciężkie, są tez zakwasy. Ale zwróć uwagę, że na początku trening jest niewielki, później to wszystko się systematycznie zwiększa, typu obciążenie, dystans czy czas wykonywania ćwiczeń. Z czasem też przyzwyczajasz się do tego, a uczucie po treningu gdzie jesteś zadowolona, zmęczona i jednocześnie naładowana energią pozytywną jest najlepszą nagrodą za trud ćwiczeń. To później można polubić.
#2016-12-19 09:45:44 

Brandon

Użytkownik

Najlepiej byłoby zatrudnić trenera, skoro sama nie masz motywacji.
#2016-12-19 10:42:01 

mister

Użytkownik

Cześć. Potwierdzam. Trener na pewno ci się przyda. Myślę, że tutaj znajdziesz to czego szukasz bodysense.pl. To dobre studio treningu i masażu, ta opcja jest dobra zwłaszcza dla tych co narzekają na nadwyrężenia i zakwasy po treningu.
#2016-12-19 12:54:38 

kolorowa

Użytkownik

Hej. Ja niegdyś też korzystałam z usług trenera personalnego. Przyznaję, że ma to ogromny wpływ i na motywację i na same efekty. Są oczywiście tacy co są zawzięci i chudną bez niczyjej pomocy, ale ja nie należałam nigdy do takich osób i potrzebowałam pomocy. Dam ci namiar na dobrą ofertę http://www.bodysense.pl/treningi-personalne.html. Dzięki temu, że miałam kogoś kto się znał na rzeczy na dobre pozbyłam się nadwagi.
#2016-12-19 14:46:44 

przemyślid

Użytkownik

można pozazdrościć, ale ogólnie trenerzy dają dużo motywacji
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015