#2017-01-02 05:00:27 

Brandon

Użytkownik

Jak to jest z tym kierownikiem budowy, czy jest to niezbędna postać i czy można w celu ograniczenia kosztów zaangazować w to architekta? Jesli pisze glupoty to wybaczcie ale wyczytałem tak na forum wiec chce sie upewnic. Będę wdzięczny za pomoc, pzdr.
#2017-01-02 06:53:43 

sarra

Użytkownik

Hej. Kierownik budowy musi być i nie da się tego w zaden sposób obejść. Oczywiscie sporo biur projektowych zgadza sie kierowniczyć podczas budowy, ale musisz znaleźć kogoś naprawdę kompetentnego bo rzadko zdarza się zeby ktos godził dwie funkcje z wlasciwą dbałością.
#2017-01-02 08:13:38 

Nephren-Ka

Użytkownik

Nie zgadzam się bo mój architekt był także kierownikiem budowy i poradził sobie świetnie. Nawet bardzo zależało mi żeby tak było bo kto lepiej wykona w rzeczywistości projekt jak nie osoba która go tworzyła? Polecam Ci takie rozwiązanie a jak szukasz sprawdzonego i solidnego architekta za nieduze pieniadze to kliknij sobie w to biuro. Mam nadzieje ze pomogłem.
#2017-01-02 10:27:13 

Brandon

Użytkownik

Dzięki za odpowiedzi. Może ktoś jeszcze chciałby się podzielić swoimi sposrtrzeżeniami?
#2017-01-02 12:20:27 

pangolonka

Użytkownik

Skoro tak zapraszasz to czemu nie :P. Znam biuro które kolega poleca bo robili domek mojej siostrze i jakbym miał wybierać to bez wahania bym się na nich decydował. Pod wzgledem stworzenia projektu i poprowadzenia budowy nie mozna im niczego zarzucić. Wszystko zrobione dokładnie i dopilnowane jak nalezy. Dom tez nie pozostawia niczego do zyczenia, podczas ostatnich wichur w zasadzie kazdy z sąsiadów miał jakiś problem, niektórym nawet lekko przesunęły się dachy i popękały ściany a u niej nic, nawet kafelka nie spadła ze ściany.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015