#2017-01-11 03:28:51 

mister

Użytkownik

Witam. Potrzebuję wsparcia fachowej agencji detektywistycznej w pewnej sprawie, najlepiej ze Śląska i byłbym bardzo wdzięczny za polecenie kogoś niedrogiego i skutecznego. Wiem że jest sporo biur dlatego proszę o niezasypywanie linkami a polecenie kogoś sprawdzonego. Pozdrawiam.
#2017-01-11 05:08:25 

groźna

Użytkownik

Słyszałeś o cdfox.pl? Bardzo dobra agencja ciesząca się świetną opinią i wysoką skutecznością. Przykład z mojej okolicy – rozwikłali sprawę wymuszania haraczy na kilku restauracjach. Sprawę znam bardzo dobrze bo właściciel jednej jest moim dobrym przyjacielem. Policja rozkładała ręce, nie wiedzieli nawet gdzie zacząć szukać. Detektywi poradzili sobie w dwa tygodnie ;]. Jesli masz wiecej pytan to z checia odpowiem.
#2017-01-11 07:09:23 

mister

Użytkownik

Właśnie takich ludzi mi trzeba ale z tego co sprawdziłem to nie działają na terenie Wrocławia. Są szanse że mogliby przyjechać albo coś takiego?
#2017-01-11 08:45:01 

groźna

Użytkownik

To co Ci opowiadam działo się we Wrocku. Oczywiscie ze firma jest na terenie miasta, zajrzyj tu - http://cdfox.pl/kontakt/detektyw-wroclaw/. Nie polecałabym agencji z innego miasta bo jak ktoś nie zna miejscowych kontaktów, powiązań itd to raczej nic nie wskóra. Pozdrawiam.
#2017-01-11 09:32:51 

mister

Użytkownik

Wszystko jasne, dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Nie myślałem że znajdę tu pomoc także jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :). Pozdrawiam i zamykam temat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015